Ústecký | 1.B třída sk. A
2023-2024
-
Chuderov - Sebuzín 80-0-20 % 9:2 (5:0) 12.08. 10:45 -
Malšovice - Úštěk 100-0-0 % 1:2 (1:1) 12.08. 13:00 -
Chlumec - Žitenice 80-0-20 % 5:4p. (1:3) 12.08. 13:30 -
Hostovice - Trmice 100-0-0 % 8:2 (5:0) 12.08. 17:00 -
Křešice - Roudnice B 80-0-20 % 2:4 (1:3) 12.08. 13:30 -
Heřmanov - Lukavec 83-0-17 % 1:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Svádov - Čes. Kopisty 66-17-17 % 6:3 (4:0) 13.08. 17:00 -
Bohušovice - Velké Březno 100-0-0 % 4:1 (3:0) 27.09. 17:00
-
Lukavec - Chuderov 33-0-67 % 0:1 (0:1) 19.08. 10:30 -
Trmice - Velké Březno 50-0-50 % 5:1 (1:1) 19.08. 10:30 -
Hostovice - Heřmanov 83-0-17 % 3:2p. (1:0) 20.08. 15:30 -
Čes. Kopisty - Malšovice 17-0-83 % 0:4 (0:3) 20.08. 17:00 -
Žitenice - Svádov 66-17-17 % 3:2p. (1:1) 20.08. 17:00 -
Úštěk - Bohušovice 66-17-17 % 3:0 (1:0) 20.08. 15:00 -
Roudnice B - Chlumec 33-17-50 % 1:2 (1:1) 20.08. 17:00 -
Sebuzín - Křešice 33-0-67 % 4:1 (2:0) 20.08. 17:00
-
Svádov - Roudnice B 80-0-20 % 3:2p. (2:0) 26.08. 10:30 -
Chuderov - Hostovice 60-20-20 % 1:4 (0:0) 26.08. 10:45 -
Malšovice - Žitenice 60-0-40 % 3:2 (1:2) 26.08. 13:00 -
Chlumec - Sebuzín 100-0-0 % 3:2 (2:2) 26.08. 13:30 -
Bohušovice - Čes. Kopisty 100-0-0 % 6:1 (2:1) 26.08. 13:30 -
Heřmanov - Trmice 83-0-17 % 4:5 (2:0) 27.08. 17:00 -
Velké Březno - Úštěk 17-17-66 % 2:3 (0:2) 27.08. 17:00 -
Křešice - Lukavec 40-0-60 % 3:4p. (0:1) 26.08. 13:30
-
Lukavec - Chlumec 33-17-50 % 7:1 (3:1) 02.09. 10:30 -
Trmice - Úštěk 50-0-50 % 3:1 (1:0) 02.09. 10:30 -
Sebuzín - Svádov 66-17-17 % 5:2 (2:2) 02.09. 13:30 -
Hostovice - Křešice 100-0-0 % 5:1 (3:1) 03.09. 15:30 -
Heřmanov - Chuderov 17-33-50 % 4:1 (1:0) 03.09. 17:00 -
Čes. Kopisty - Velké Březno 83-0-17 % 4:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Roudnice B - Malšovice 17-0-83 % 1:4 (0:3) 02.09. 17:00 -
Žitenice - Bohušovice 50-17-33 % 3:9 (1:4) 03.09. 17:00
-
Svádov - Lukavec 50-33-17 % 4:1 (2:1) 09.09. 10:30 -
Chuderov - Trmice 83-17-0 % 5:3 (2:2) 09.09. 10:45 -
Malšovice - Sebuzín 100-0-0 % 9:1 (4:0) 09.09. 13:00 -
Chlumec - Hostovice 17-17-66 % 1:5 (1:2) 09.09. 13:30 -
Bohušovice - Roudnice B 83-0-17 % 8:1 (3:1) 09.09. 13:30 -
Úštěk - Čes. Kopisty 83-17-0 % 4:2 (3:2) 09.09. 13:30 -
Velké Březno - Žitenice 33-0-67 % 3:5 (2:3) 10.09. 17:00 -
Křešice - Heřmanov 50-0-50 % 3:4 (2:0) 09.09. 13:30
-
Trmice - Čes. Kopisty 100-0-0 % 3:2 (1:0) 16.09. 10:30 -
Chuderov - Křešice 100-0-0 % 6:3 (2:1) 16.09. 10:45 -
Sebuzín - Bohušovice 17-17-66 % 0:3 (0:2) 16.09. 13:00 -
Hostovice - Svádov 100-0-0 % 3:2p. (1:1) 16.09. 16:00 -
Lukavec - Malšovice 34-33-33 % 1:0 (1:0) 17.09. 17:00 -
Heřmanov - Chlumec 67-33-0 % 3:0 (2:0) 17.09. 17:00 -
Žitenice - Úštěk 33-17-50 % 2:4 (1:0) 17.09. 17:00 -
Roudnice B - Velké Březno 100-0-0 % 3:2 (2:2) 17.09. 17:00
-
Svádov - Heřmanov 72-14-14 % 2:1p. (0:0) 23.09. 10:30 -
Bohušovice - Lukavec 72-14-14 % 4:3 (0:1) 23.09. 13:00 -
Chlumec - Chuderov 14-14-72 % 2:10 (2:5) 23.09. 10:00 -
Malšovice - Hostovice 57-29-14 % 0:3 (0:1) 23.09. 13:00 -
Velké Březno - Sebuzín 57-14-29 % 2:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Křešice - Trmice 14-14-72 % 5:4 (2:3) 23.09. 13:30 -
Čes. Kopisty - Žitenice 29-0-71 % 3:6 (2:3) 24.09. 13:00 -
Úštěk - Roudnice B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 23.09. 13:00
-
Trmice - Žitenice 57-14-29 % 3:2 (3:1) 30.09. 10:30 -
Lukavec - Velké Březno 100-0-0 % 3:0 (1:0) 30.09. 10:30 -
Chuderov - Svádov 43-43-14 % 2:0 (0:0) 30.09. 10:45 -
Sebuzín - Úštěk 43-0-57 % 5:1 (1:0) 30.09. 12:30 -
Hostovice - Bohušovice 57-29-14 % 3:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Křešice - Chlumec 86-0-14 % 6:2 (4:2) 30.09. 10:30 -
Heřmanov - Malšovice 17-17-66 % 3:1 (0:1) 01.10. 16:00 -
Roudnice B - Čes. Kopisty 100-0-0 % 2:3 (1:2) 01.10. 16:00
-
Svádov - Křešice 83-0-17 % 5:2 (4:0) 07.10. 10:30 -
Malšovice - Chuderov 17-17-66 % 3:2 (2:2) 07.10. 12:00 -
Chlumec - Trmice 0-33-67 % 0:5 (0:2) 07.10. 12:30 -
Bohušovice - Heřmanov 100-0-0 % 3:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Žitenice - Roudnice B 100-0-0 % 3:5 (1:3) 08.10. 16:00 -
Úštěk - Lukavec 100-0-0 % 2:3p. (1:1) 07.10. 12:30 -
Čes. Kopisty - Sebuzín 34-33-33 % 2:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Velké Březno - Hostovice 17-0-83 % 1:0p. (0:0) 08.10. 16:00
-
Lukavec - Čes. Kopisty 100-0-0 % 4:0 (2:0) 14.10. 10:30 -
Trmice - Roudnice B 100-0-0 % 0:3 (0:1) 14.10. 10:30 -
Chuderov - Bohušovice 50-0-50 % 2:3 (1:0) 14.10. 10:45 -
Chlumec - Svádov 17-0-83 % 1:4 (1:3) 14.10. 12:30 -
Sebuzín - Žitenice 33-17-50 % 2:3p. (1:1) 14.10. 12:30 -
Hostovice - Úštěk 66-17-17 % 2:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Křešice - Malšovice 0-17-83 % 3:0 (1:0) 14.10. 12:30 -
Heřmanov - Velké Březno 100-0-0 % 5:1 (1:1) 15.10. 16:00
-
Svádov - Trmice 60-20-20 % 1:5 (1:2) 21.10. 10:30 -
Malšovice - Chlumec 80-0-20 % 9:1 (5:1) 21.10. 11:00 -
Bohušovice - Křešice 80-0-20 % 3:2 (3:1) 21.10. 12:00 -
Úštěk - Heřmanov 40-20-40 % 3:1 (1:1) 21.10. 12:00 -
Žitenice - Lukavec 60-0-40 % 4:1 (2:1) 22.10. 15:30 -
Roudnice B - Sebuzín 100-0-0 % 0:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Velké Březno - Chuderov 0-0-100 % 4:1 (2:0) 22.10. 15:30 -
Čes. Kopisty - Hostovice 20-0-80 % 1:2 (1:0) 22.10. 15:30
-
Trmice - Sebuzín 100-0-0 % 6:1 (2:0) 29.10. 10:30 -
Svádov - Malšovice 40-40-20 % 0:3 (0:2) 22.11. 19:00 -
Chuderov - Úštěk 40-40-20 % 5:2 (3:1) 28.10. 10:45 -
Chlumec - Bohušovice 20-0-80 % 0:4 (0:2) 28.10. 11:00 -
Hostovice - Žitenice 100-0-0 % 1:3 (0:2) 29.10. 14:00 -
Křešice - Velké Březno 100-0-0 % 2:4 (1:2) 29.10. 14:00 -
Lukavec - Roudnice B 80-0-20 % 2:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Heřmanov - Čes. Kopisty 80-20-0 % 5:2 (3:2) 29.10. 14:30
-
Malšovice - Trmice 80-20-0 % 3:2 (2:1) 04.11. 10:00 -
Bohušovice - Svádov 100-0-0 % 7:2 (2:2) 04.11. 14:00 -
Sebuzín - Lukavec 0-20-80 % 2:1 (1:1) 04.11. 10:30 -
Žitenice - Heřmanov 100-0-0 % 1:5 (1:0) 05.11. 14:00 -
Roudnice B - Hostovice 17-17-66 % 0:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Úštěk - Křešice 100-0-0 % 1:3 (0:2) 04.11. 10:30 -
Velké Březno - Chlumec 67-0-33 % 12:3 (8:1) 05.11. 11:00 -
Čes. Kopisty - Chuderov 33-0-67 % 0:4 (0:2) 05.11. 14:00
-
Malšovice - Bohušovice 25-0-75 % 2:4 (1:2) 11.11. 10:00 -
Chlumec - Úštěk 25-0-75 % 3:5 (1:2) 11.11. 16:00 -
Trmice - Lukavec 75-25-0 % 2:4 (1:2) 11.11. 10:30 -
Svádov - Velké Březno 75-0-25 % 5:1 (3:0) 11.11. 14:00 -
Chuderov - Žitenice 100-0-0 % 5:1 (3:1) 11.11. 10:45 -
Hostovice - Sebuzín 100-0-0 % 5:1 (3:0) 11.11. 16:00 -
Křešice - Čes. Kopisty 100-0-0 % 4:1 (2:0) 11.11. 10:00 -
Heřmanov - Roudnice B 75-0-25 % 3:1 (1:1) 12.11. 15:00
-
Bohušovice - Trmice 100-0-0 % 7:2 (4:1) 18.11. 13:30 -
Sebuzín - Heřmanov 0-0-100 % 6:4 (1:2) 18.11. 13:30 -
Lukavec - Hostovice 67-0-33 % 2:3p. (1:1) 18.11. 10:30 -
Čes. Kopisty - Chlumec 100-0-0 % 7:2 (1:1) 18.11. 13:30 -
Velké Březno - Malšovice 0-0-100 % 1:4 (1:3) 18.11. 13:30 -
Žitenice - Křešice 67-0-33 % 4:3p. (1:1) 18.11. 16:00 -
Úštěk - Svádov 50-50-0 % 6:1 (2:0) 18.11. 10:00 -
Roudnice B - Chuderov 0-0-100 % 1:3 (1:1) 18.11. 14:00
-
Úštěk - Malšovice 100-0-0 % 3:1 (2:1) 09.03. 11:00 -
Sebuzín - Chuderov 25-0-75 % 0:1 (0:0) 10.03. 14:30 -
Roudnice B - Křešice 50-0-50 % 0:2 (0:1) 10.03. 14:00 -
Žitenice - Chlumec 100-0-0 % 7:5 (1:3) 09.03. 11:00 -
Velké Březno - Bohušovice 25-0-75 % 2:3p. (1:2) 10.03. 12:00 -
Trmice - Hostovice 34-33-33 % 4:3p. (1:1) 09.03. 10:30 -
Lukavec - Heřmanov 0-33-67 % 2:3p. (1:1) 09.03. 10:30 -
Čes. Kopisty - Svádov 50-25-25 % 0:4 (0:2) 10.03. 14:30
-
Chlumec - Roudnice B 71-0-29 % 1:2p. (0:0) 16.03. 11:00 -
Bohušovice - Úštěk 57-29-14 % 4:1 (2:0) 16.03. 11:30 -
Heřmanov - Hostovice 57-29-14 % 2:1 (0:0) 17.03. 15:00 -
Velké Březno - Trmice 29-14-57 % 2:3 (2:2) 17.03. 12:00 -
Křešice - Sebuzín 57-29-14 % 3:2 (2:1) 16.03. 10:30 -
Chuderov - Lukavec 100-0-0 % 2:1 (1:0) 16.03. 14:00 -
Malšovice - Čes. Kopisty 86-0-14 % 7:1 (4:0) 17.03. 17:00 -
Svádov - Žitenice 57-29-14 % 2:8 (1:3) 16.03. 16:00
-
Žitenice - Malšovice 83-0-17 % 4:5p. (3:0) 23.03. 11:30 -
Roudnice B - Svádov 50-33-17 % 2:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Úštěk - Velké Březno 83-17-0 % 3:2 (1:2) 23.03. 11:30 -
Sebuzín - Chlumec 67-0-33 % 4:2 (3:2) 23.03. 11:30 -
Hostovice - Chuderov 34-33-33 % 4:3p. (2:2) 24.03. 14:00 -
Trmice - Heřmanov 50-17-33 % 4:5 (0:2) 23.03. 10:30 -
Čes. Kopisty - Bohušovice 17-0-83 % 2:4 (0:2) 24.03. 15:00 -
Lukavec - Křešice 83-0-17 % 2:1p. (1:0) 24.03. 15:00
-
Křešice - Hostovice 14-14-72 % 4:2 (2:0) 30.03. 10:30 -
Velké Březno - Čes. Kopisty 72-14-14 % 6:0 (3:0) 31.03. 16:30 -
Chuderov - Heřmanov 71-29-0 % 4:1 (2:1) 30.03. 10:45 -
Chlumec - Lukavec 29-0-71 % 3:1 (0:1) 30.03. 13:00 -
Malšovice - Roudnice B 86-0-14 % 2:1 (2:1) 30.03. 12:00 -
Úštěk - Trmice 100-0-0 % 5:1 (2:1) 31.03. 13:00 -
Svádov - Sebuzín 57-14-29 % 3:2p. (2:1) 30.03. 10:30 -
Bohušovice - Žitenice 100-0-0 % 5:2 (3:0) 30.03. 13:00
-
Žitenice - Velké Březno 72-14-14 % 2:1 (1:1) 06.04. 13:30 -
Roudnice B - Bohušovice 29-0-71 % 4:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Sebuzín - Malšovice 0-14-86 % 1:2 (1:2) 06.04. 13:00 -
Hostovice - Chlumec 86-14-0 % 3:1 (2:1) 06.04. 13:30 -
Lukavec - Svádov 86-0-14 % 2:1p. (0:0) 06.04. 10:30 -
Čes. Kopisty - Úštěk 14-14-72 % 0:4 (0:2) 07.04. 16:30 -
Trmice - Chuderov 0-29-71 % 3:7 (1:2) 06.04. 10:30 -
Heřmanov - Křešice 86-14-0 % 6:0 (4:0) 07.04. 16:30
-
Čes. Kopisty - Trmice 25-0-75 % 7:1 (4:0) 14.04. 16:30 -
Velké Březno - Roudnice B 72-14-14 % 2:0 (0:0) 13.04. 11:00 -
Křešice - Chuderov 0-0-100 % 2:3p. (1:1) 13.04. 13:00 -
Malšovice - Lukavec 74-13-13 % 7:2 (5:0) 13.04. 12:30 -
Chlumec - Heřmanov 25-25-50 % 6:3 (4:1) 13.04. 13:30 -
Úštěk - Žitenice 87-0-13 % 3:2 (1:2) 13.04. 13:00 -
Bohušovice - Sebuzín 87-0-13 % 5:2 (0:1) 13.04. 13:30 -
Svádov - Hostovice 14-29-57 % 3:1 (1:1) 13.04. 10:30
-
Žitenice - Čes. Kopisty 70-20-10 % 4:2 (3:1) 20.04. 13:30 -
Roudnice B - Úštěk 20-10-70 % 0:2 (0:1) 21.04. 17:00 -
Sebuzín - Velké Březno 90-10-0 % 1:2 (0:0) 20.04. 13:30 -
Chuderov - Chlumec 89-0-11 % 4:3 (4:1) 20.04. 10:45 -
Hostovice - Malšovice 70-10-20 % 2:0 (0:0) 21.04. 15:00 -
Lukavec - Bohušovice 11-0-89 % 2:1p. (0:0) 20.04. 10:30 -
Heřmanov - Svádov 70-0-30 % 4:1 (0:0) 21.04. 17:00 -
Trmice - Křešice 67-0-33 % 1:4 (1:1) 20.04. 10:30
-
Čes. Kopisty - Roudnice B 67-22-11 % 3:2 (2:1) 28.04. 17:00 -
Velké Březno - Lukavec 56-33-11 % 6:1 (2:0) 28.04. 17:00 -
Chlumec - Křešice 67-0-33 % 5:0 (4:0) 27.04. 13:30 -
Malšovice - Heřmanov 100-0-0 % 1:2 (1:2) 27.04. 13:00 -
Úštěk - Sebuzín 100-0-0 % 3:1 (2:1) 27.04. 13:30 -
Žitenice - Trmice 89-11-0 % 9:0 (4:0) 27.04. 13:30 -
Svádov - Chuderov 22-0-78 % 2:1p. (0:0) 27.04. 10:30 -
Bohušovice - Hostovice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 27.04. 13:30
-
Roudnice B - Žitenice 22-11-67 % 3:4 (1:2) 05.05. 17:00 -
Sebuzín - Čes. Kopisty 89-11-0 % 0:1 (0:1) 04.05. 13:30 -
Chuderov - Malšovice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 04.05. 10:45 -
Křešice - Svádov 78-0-22 % 3:2p. (1:1) 04.05. 13:30 -
Hostovice - Velké Březno 89-0-11 % 1:4 (1:3) 04.05. 13:30 -
Lukavec - Úštěk 11-22-67 % 1:2p. (1:1) 05.05. 17:00 -
Trmice - Chlumec 45-11-44 % 2:7 (2:5) 04.05. 10:30 -
Heřmanov - Bohušovice 11-0-89 % 2:3 (2:1) 05.05. 17:00
-
Čes. Kopisty - Lukavec 75-0-25 % 12.05. 17:00 -
Velké Březno - Heřmanov 75-0-25 % 12.05. 17:00 -
Malšovice - Křešice 50-25-25 % 11.05. 13:00 -
Roudnice B - Trmice 75-25-0 % 12.05. 17:00 -
Úštěk - Hostovice 100-0-0 % 11.05. 13:30 -
Bohušovice - Chuderov 100-0-0 % 11.05. 13:30 -
Svádov - Chlumec 50-0-50 % 11.05. 10:30 -
Žitenice - Sebuzín 75-25-0 % 11.05. 13:30
-
Sebuzín - Roudnice B -:- (-:-) 18.05. 13:30 -
Chlumec - Malšovice -:- (-:-) 18.05. 13:30 -
Chuderov - Velké Březno -:- (-:-) 18.05. 10:45 -
Křešice - Bohušovice -:- (-:-) 18.05. 13:30 -
Hostovice - Čes. Kopisty -:- (-:-) 18.05. 13:30 -
Lukavec - Žitenice -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
Heřmanov - Úštěk -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Trmice - Svádov -:- (-:-) 18.05. 10:30
-
Čes. Kopisty - Heřmanov -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Velké Březno - Křešice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Malšovice - Svádov -:- (-:-) 25.05. 13:00 -
Sebuzín - Trmice -:- (-:-) 25.05. 13:30 -
Žitenice - Hostovice -:- (-:-) 25.05. 13:30 -
Bohušovice - Chlumec -:- (-:-) 25.05. 13:30 -
Úštěk - Chuderov -:- (-:-) 25.05. 13:30 -
Roudnice B - Lukavec -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Svádov - Bohušovice -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Chlumec - Velké Březno -:- (-:-) 01.06. 13:30 -
Chuderov - Čes. Kopisty -:- (-:-) 01.06. 10:45 -
Křešice - Úštěk -:- (-:-) 01.06. 13:30 -
Hostovice - Roudnice B -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Lukavec - Sebuzín -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Trmice - Malšovice -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Heřmanov - Žitenice -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Lukavec - Trmice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Čes. Kopisty - Křešice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Velké Březno - Svádov -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Bohušovice - Malšovice -:- (-:-) 08.06. 13:30 -
Žitenice - Chuderov -:- (-:-) 08.06. 13:30 -
Roudnice B - Heřmanov -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Úštěk - Chlumec -:- (-:-) 08.06. 13:30 -
Sebuzín - Hostovice -:- (-:-) 08.06. 13:30
-
Svádov - Úštěk -:- (-:-) 15.06. 10:30 -
Křešice - Žitenice -:- (-:-) 15.06. 10:00 -
Hostovice - Lukavec -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Chuderov - Roudnice B -:- (-:-) 15.06. 10:45 -
Malšovice - Velké Březno -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Chlumec - Čes. Kopisty -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Heřmanov - Sebuzín -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Trmice - Bohušovice -:- (-:-) 15.06. 10:30
Rozhovory
- V Chlumci jsem od mala pak jsem šel na chvilku do Army, říká hráč 21.kola David Veselý.
- Výsledek je určitě super a navíc jsme dali dost gólů, říká hráč 20.kola Jakub Ortbauer
- Mezi nejhezčí fotbalové zážitky řadím například všechny góly Spartě v žákovských a dorosteneckých kategoriích, uvedl Antonín Marčaník
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Slavoj Bohušovice nad Ohří | 24 | 95:42 | 60 |
2 | FK Chuderov | 24 | 83:46 | 52 |
3 | Úštěk | 24 | 64:44 | 51 |
4 | SK Hostovice | 24 | 61:42 | 46 |
5 | TJ Heřmanov | 24 | 73:55 | 43 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Dominik Dvořák | 57 |
2 | Jakub Ortbauer | 42 |
3 | Marek Faust | 31 |
4 | Rudolf Rešl | 27 |
5 | Michal Tikovský | 26 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 112 | 58,6% | 0 |
2 | Jaroslav Knechtl | 104 | 58,8% | 0 |
3 | Jiří Klik | 91 | 55,5% | 0 |
4 | Ladislav Beran | 90 | 56,6% | 0 |
5 | Radek Hruška | 87 | 47,3% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 16:06 7.5.2024 Tip: výhra domácích Čes. Kopisty R. Hruška 16:06 7.5.2024 Tip: výhra domácích Velké Březno R. Hruška 16:06 7.5.2024 Tip: výhra hostů Křešice R. Hruška 16:06 7.5.2024 Tip: výhra domácích Roudnice R. Hruška 16:06 7.5.2024 Tip: výhra domácích Úštěk