Středočeský | 1.B třída sk. E
2023-2024
-
Loděnice - D. Břežany 100-0-0 % 2:3 (1:1) 18.08. 18:00 -
Tlustice - Jílové 80-0-20 % 2:0 (1:0) 19.08. 10:15 -
Zdice - Cerhovice 100-0-0 % zrušen -
Černolice - Sedlčany B 80-0-20 % 2:2 (2:1) 19.08. 17:00 -
Lety - Petrovice 80-0-20 % 4:2 (1:2) 19.08. 17:00 -
Hořovice B - Králův Dvůr B 80-20-0 % 1:2 (1:1) 20.08. 17:00 -
Dobříš B - N.Ves 60-20-20 % 3:1 (2:0) 20.08. 17:00
-
Loděnice - Černolice 100-0-0 % 3:1 (1:0) 25.08. 18:00 -
N.Ves - Hořovice B 100-0-0 % 3:2 (3:2) 26.08. 10:30 -
Králův Dvůr B - Zdice 25-25-50 % 5:1 (1:1) 26.08. 17:00 -
Jílové - Dobříš B 75-0-25 % 2:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
D. Břežany - Cerhovice 67-0-33 % zrušen -
Sedlčany B - Lety 50-0-50 % 1:3 (1:1) 27.08. 17:00 -
Petrovice - Tlustice 25-25-50 % 1:1 (1:0) 27.08. 17:00
-
Tlustice - Sedlčany B 100-0-0 % 2:4 (2:4) 02.09. 10:15 -
Lety - Loděnice 75-0-25 % 3:3 (1:2) 02.09. 17:00 -
Černolice - D. Břežany 67-0-33 % 2:3 (2:3) 02.09. 17:00 -
Zdice - N.Ves 75-0-25 % 8:0 (4:0) 02.09. 17:00 -
Cerhovice - Králův Dvůr B 33-0-67 % zrušen -
Hořovice B - Jílové 75-0-25 % 6:1 (2:1) 03.09. 17:00 -
Dobříš B - Petrovice 75-0-25 % 2:0 (1:0) 03.09. 17:00
-
Loděnice - Tlustice 100-0-0 % 6:1 (4:0) 09.09. 10:15 -
N.Ves - Cerhovice 0-0-0 % zrušen -
Černolice - Lety 25-0-75 % 4:4 (0:2) 09.09. 17:00 -
Jílové - Zdice 25-0-75 % 0:5 (0:2) 09.09. 17:00 -
Sedlčany B - Dobříš B 75-0-25 % 3:2 (3:1) 10.09. 17:00 -
Petrovice - Hořovice B 50-0-50 % 0:4 (0:3) 10.09. 17:00 -
D. Břežany - Králův Dvůr B 0-0-100 % 2:2 (0:1) 08.09. 19:00
-
Tlustice - Černolice 50-50-0 % 2:2 (0:0) 16.09. 10:15 -
Lety - D. Břežany 100-0-0 % 0:1 (0:0) 16.09. 16:30 -
Králův Dvůr B - N.Ves 100-0-0 % 5:0 (5:0) 16.09. 16:30 -
Zdice - Petrovice 100-0-0 % 5:2 (1:2) 17.09. 16:30 -
Hořovice B - Sedlčany B 67-0-33 % 4:2 (1:1) 17.09. 16:30 -
Cerhovice - Jílové 0-0-0 % zrušen -
Dobříš B - Loděnice 33-0-67 % 2:1 (1:0) 17.09. 16:30
-
Loděnice - Hořovice B 50-0-50 % 6:0 (2:0) 23.09. 10:15 -
Lety - Tlustice 100-0-0 % 5:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Černolice - Dobříš B 0-0-100 % 2:1 (2:0) 23.09. 16:30 -
Jílové - Králův Dvůr B 50-0-50 % 0:2 (0:0) 23.09. 16:30 -
Sedlčany B - Zdice 50-0-50 % 1:3 (1:1) 24.09. 16:30 -
Petrovice - Cerhovice 0-0-0 % zrušen -
D. Břežany - N.Ves 50-0-50 % 0:1 (0:1) 24.09. 16:30
-
Tlustice - D. Břežany 50-0-50 % 2:0 (1:0) 30.09. 10:15 -
N.Ves - Jílové 50-0-50 % 4:1 (1:0) 30.09. 10:30 -
Králův Dvůr B - Petrovice 50-0-50 % 4:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Zdice - Loděnice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 30.09. 16:00 -
Hořovice B - Černolice 50-50-0 % 1:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Cerhovice - Sedlčany B 0-0-0 % zrušen -
Dobříš B - Lety 0-50-50 % 1:2 (1:1) 01.10. 16:00
-
Tlustice - Dobříš B 50-25-25 % 9:0 (4:0) 07.10. 10:15 -
Loděnice - Cerhovice 0-0-0 % zrušen -
Lety - Hořovice B 75-0-25 % 2:2 (1:0) 07.10. 16:00 -
Černolice - Zdice 25-0-75 % 1:5 (0:5) 08.10. 16:00 -
D. Břežany - Jílové 75-0-25 % 2:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Sedlčany B - Králův Dvůr B 25-0-75 % 1:4 (1:2) 08.10. 16:00 -
Petrovice - N.Ves 0-0-100 % 1:1 (1:0) 08.10. 16:00
-
N.Ves - Sedlčany B 100-0-0 % 9:0 (3:0) 14.10. 10:00 -
Jílové - Petrovice 50-0-50 % 1:2 (0:0) 14.10. 15:30 -
Králův Dvůr B - Loděnice 50-0-50 % 3:1 (0:0) 14.10. 15:30 -
Zdice - Lety 75-0-25 % 4:2 (2:0) 14.10. 15:30 -
Cerhovice - Černolice 0-0-0 % zrušen -
Hořovice B - Tlustice 75-0-25 % 1:2 (0:2) 15.10. 15:30 -
Dobříš B - D. Břežany 0-0-100 % 1:2 (0:2) 15.10. 15:30
-
Loděnice - N.Ves 50-0-50 % 5:1 (4:0) 21.10. 10:00 -
Tlustice - Zdice 25-0-75 % 1:4 (1:3) 21.10. 10:15 -
Černolice - Králův Dvůr B 25-0-75 % 2:2 (1:2) 21.10. 15:30 -
Lety - Cerhovice 0-0-0 % zrušen -
D. Břežany - Petrovice 75-0-25 % 2:0 (2:0) 20.10. 19:00 -
Sedlčany B - Jílové 75-0-25 % 5:3 (2:2) 22.10. 15:30 -
Dobříš B - Hořovice B 75-0-25 % 3:0 (0:0) 22.10. 15:30
-
N.Ves - Černolice 34-33-33 % 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Jílové - Loděnice 33-0-67 % 2:4 (1:2) 28.10. 14:30 -
Králův Dvůr B - Lety 33-0-67 % 4:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Zdice - Dobříš B 100-0-0 % 2:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Petrovice - Sedlčany B 0-0-100 % 2:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Cerhovice - Tlustice 0-0-0 % zrušen -
Hořovice B - D. Břežany 0-33-67 % 2:4 (1:3) 29.10. 16:00
-
Loděnice - Petrovice 67-0-33 % 5:3 (1:3) 04.11. 10:00 -
Tlustice - Králův Dvůr B 33-0-67 % 4:4 (2:2) 04.11. 10:00 -
Lety - N.Ves 67-0-33 % 2:5 (1:3) 04.11. 14:00 -
Jílové - Černolice 67-0-33 % 2:4 (2:3) 04.11. 14:00 -
Sedlčany B - D. Břežany 67-0-33 % 2:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Hořovice B - Zdice 33-0-67 % 0:1 (0:0) 05.11. 16:00 -
Dobříš B - Cerhovice 0-0-0 % zrušen
-
N.Ves - Tlustice 100-0-0 % 4:0 (3:0) 11.11. 10:00 -
Králův Dvůr B - Dobříš B 100-0-0 % 4:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Jílové - Lety 33-0-67 % 1:2 (0:0) 11.11. 14:00 -
D. Břežany - Zdice 33-0-67 % 1:1 (1:1) 10.11. 19:00 -
Petrovice - Černolice 100-0-0 % 2:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
Cerhovice - Hořovice B 0-0-0 % zrušen -
Sedlčany B - Loděnice 0-0-100 % 1:1 (1:1) 11.11. 14:00
-
Tlustice - Petrovice 50-25-25 % 5:0 (3:0) 23.03. 10:15 -
Zdice - Králův Dvůr B 50-25-25 % 2:2 (1:2) 23.03. 15:00 -
Lety - Sedlčany B 100-0-0 % 2:2 (1:2) 23.03. 15:00 -
Černolice - Loděnice 50-0-50 % 1:2 (1:0) 23.03. 15:00 -
Cerhovice - D. Břežany 100-0-0 % zrušen -
Hořovice B - N.Ves 75-0-25 % 1:3 (1:1) 24.03. 15:00 -
Dobříš B - Jílové 50-0-50 % 2:3 (1:2) 24.03. 15:00
-
N.Ves - Zdice 40-20-40 % 1:0 (0:0) 30.03. 10:30 -
Králův Dvůr B - Cerhovice 0-0-0 % zrušen -
Jílové - Hořovice B 40-0-60 % 2:2 (1:2) 29.03. 15:30 -
D. Břežany - Černolice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 29.03. 16:30 -
Petrovice - Dobříš B 80-0-20 % 0:0 (0:0) 31.03. 16:30 -
Sedlčany B - Tlustice 60-0-40 % 1:1 (0:0) 31.03. 16:30 -
Loděnice - Lety 60-20-20 % 1:2 (1:0) 30.03. 10:00
-
Tlustice - Loděnice 75-0-25 % 2:5 (0:2) 06.04. 10:15 -
Králův Dvůr B - D. Břežany 75-25-0 % 1:1 (1:1) 06.04. 16:30 -
Zdice - Jílové 75-0-25 % 3:1 (1:0) 06.04. 16:30 -
Lety - Černolice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 06.04. 16:30 -
Cerhovice - N.Ves 0-0-0 % zrušen -
Hořovice B - Petrovice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Dobříš B - Sedlčany B 75-0-25 % 1:2 (0:1) 07.04. 16:30
-
N.Ves - Králův Dvůr B 60-0-40 % 3:2 (2:0) 13.04. 10:30 -
Černolice - Tlustice 60-20-20 % 2:1 (1:1) 13.04. 16:30 -
Jílové - Cerhovice 0-0-0 % zrušen -
D. Břežany - Lety 80-0-20 % 3:2 (1:0) 12.04. 19:00 -
Loděnice - Dobříš B 80-0-20 % 4:1 (2:0) 13.04. 10:00 -
Sedlčany B - Hořovice B 60-20-20 % 3:1 (0:1) 14.04. 16:30 -
Petrovice - Zdice 20-0-80 % 2:4 (2:0) 14.04. 16:30
-
Tlustice - Lety 34-33-33 % 2:2 (2:1) 20.04. 10:15 -
N.Ves - D. Břežany 67-0-33 % 1:3 (1:2) 20.04. 10:30 -
Králův Dvůr B - Jílové 33-0-67 % 0:0 (0:0) 20.04. 17:00 -
Zdice - Sedlčany B 33-0-67 % 5:1 (3:0) 20.04. 17:00 -
Cerhovice - Petrovice 0-0-0 % zrušen -
Hořovice B - Loděnice 33-0-67 % 3:1 (2:1) 21.04. 17:00 -
Dobříš B - Černolice 0-0-100 % 0:2 (0:1) 21.04. 17:00
Rozhovory
- "Fotbal mám rád především kvůli emocím, které prožíváme jako kolektiv" prozradil Aleš Pelikán
- Marianův vzor je Toni Kroos. Hráči mu tak i přezdívají.
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Středočeský | 1.B třída sk. E, 2015-2016
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Olympie Zdice | 17 | 55:21 | 41 |
2 | FK Králův Dvůr B | 16 | 46:19 | 33 |
3 | SK Olympie Dolní Břežany | 16 | 28:19 | 31 |
4 | TJ Sokol Nová Ves | 16 | 39:33 | 31 |
5 | AFK Loděnice | 17 | 51:31 | 29 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Tomáš Herejt | 22 |
2 | Yaroslav Byba | 17 |
3 | Jan Křížek | 14 |
4 | Pavel Krása | 14 |
5 | Martin Janků | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 49 | 46,2% | 0 |
2 | Radek Hruška | 42 | 40,8% | 0 |
3 | Jiří Klik | 34 | 55,7% | 0 |
4 | Stanislav Kubeš | 29 | 58,0% | 0 |
5 | Miroslav Liška | 15 | 62,5% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 14:26 25.4.2024 Tip: výhra hostů N.Ves M. Liška 14:26 25.4.2024 Tip: výhra domácích Lety M. Liška 14:26 25.4.2024 Tip: výhra domácích Černolice M. Liška 14:26 25.4.2024 Tip: výhra hostů Zdice M. Liška 14:26 25.4.2024 Tip: výhra hostů Králův Dvůr