HISENSE SESTAVA KOLA - 22.kolo Olomoucký | Krajský přebor , 2022-2023

Datum kola: 30.04.2023

0

Víkend je za námi, a s ním i uplynulé 22. kolo krajského přeboru Olomouckého kraje, které nám přineslo ne jen hodně branek, ale i hodně úctyhodných hráčských výkonů. Zde máte jedenáctku hráčů, kterým se tohle kolo zvlášť povedlo, a o tom nejlepším můžete rozhodnout svým hlasem právě Vy.

BRANKÁŘ:

Martin Berka (TJ Sokol Velké Losiny) - teprve jednadvacetiletý brankář Velkých Losin pomohl čistým kontem spoluhráčům k výhře 3:0 proti Tatranu Litovel.

OBRANA:

Martin Bílý (TJ Sokol Konice) - další mladík v sestavě kola si zde zasloužil své místo, když v remízovém utkání 1:1 s Medlovem navázal na výborné výkony z předchozích kol.

David Macura (FK Jeseník) - byl jedním ze stavebních kamenů jesenické zdi, přes kterou se Čechovice nedokázali dostat. Svým bráněním výrazně pomohl k čistému kontu a 3 bodům ze šlágru kola.

Jan Omelka (FK Brodek u Přerova) - brodecký kapitán se v místním derby podepsal pod výhru druhou trefou jeho celku v zápase, která ve výsledku znamenala výhru proti Želatovicím.

Jakub Heidenreich (FK Mohelnice) - bývalí hráč olomoucké Sigmy byl jednou z výrazných postav vítězného tažení na hřišti Bohuňovic, za které si mohl připsat i čisté konto, nebýt branky v 90. minutě na 1:3.

ZÁLOHA:

Tomáš Matušík (FC Želatovice) - smutným hrdinou se v uplynulém kole stal želatovický středopolař, který se zapsal mezi střelce, ale za stavu 1:2 pro Brodek u Přerova nastřelil pouze tyč a ze zápasu neměli tudiž ani bod. Nicméně předvedl úctyhodný výkon a do výběru kola tento borec rozhodně patří.

Martin Bráblík (FK Jeseník) - svou trefou a předvedenou hrou se podepsal pod vysokou výhru proti Čechovicím, která znamená odskočení na čele tabulky o 4 body.

Jan Fišara (FK Mohelnice) - další kapitán ve víkendové sestavě kola, který šel štěstí naproti a gólem pomohl svému týmu k vítězství.

ÚTOK:

Matěj Jankovič (TJ Sokol Velké Losiny) - jeho 3 přesné zásahy rozhodly o zápase proti litovelskému Tatranu, jehož výsledek byl 3:0.

David Preisler (FC Kostelec na Hané) - stal se druhým a posledním hráčem tohoto kola, jež zaznamenal hattrick a dovedl Kostelec k výhře v dramatu proti klukům z Dolan.

Tomáš Mikuta (FK Medlov) - nástup na hřiště, jak se sluší a patří. Medlovský útočník naskočil v 56. minutě na hřiště a hned po 3 minutách dokázal urvat svou brankou alespoň bod proti Konici.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.05.2023 10:00 do 03.05.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)