HISENSE SESTAVA KOLA - 25.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

Datum kola: 07.05.2023

0

25. kolo bylo opět plné nadstadrních výkonů. 4gólový hrdina Rokycan, 2+3 v Křimicích, nebo autor vyrovnávacího gólu z Bolevce. A samozřejmě dalších 8 výkonů. Který z nich byl ten nejlepší?

Tomáš Blažek (Sušice) - 15letý brankář musel zaaskočit za jedničku Míčka. Určitě nezklamal, naopak. Čisté konto držel přes 80 minut. Nakonec ale dvakrát inkasoval a Sušice remizovala 2:2.

OBRANA:

Jiří Hemzáček (Košutka) - Opět kvalitní výkon od 24letého obránce. Košutka navíc v Lubech udržela čisté konto.

Ondřej Berbr (Kralovice) - Na své levé straně makal celý zápas. Plnil si své obranné povinnosti, ale zároveň podporoval útok a na výsledku se podílel gólem na konečných 3:3.

Jakub Černý (Smíchov) - Smíchovský kapitán opět skóroval. Tentokrát to odnesla Žákava.

ZÁLOHA:

Jakub Jaroš (Bolevec) - V 92. minutě srovnal v Sušici na konečných 2:2.

Tomáš Gita (Malesice) - Hodně toho naběhal a vybojoval spoustu míčů. Opět skvěly výkon pro svůj tým.

Jakub Szedmák (Křimice) - V zápase proti Kaznějovu zaznamenal 2+3. V prvním poločase góly střílel, v tom druhém je pak připravoval. Jednoznačně hráč zápasu.

Jiří Drábek (Rokycany B) - Rokycany daly Mochtínu 8 gólů. 4 z nich sám dal, na jeden vlastní pak "nahrál". Navíc vybojoval penaltu.

Marek Kužma (Rokycany B) - Výborný výkon na podhrotu korunovaný vstřelenou brankou.

ÚTOK:

Mykola Dibrivnyi (Horšovský Týn) - Mykola nastřílel hattrick a zařídil tak svému týmu bod ze zápasu s Chlumčany.

Daniel Kroc (Smíchov) - Dvěma góly zařidil Smíchovu 3 body ze zápasu s Žákavou.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.05.2023 10:00 do 10.05.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)