HISENSE SESTAVA KOLA - 23.kolo Olomoucký | Krajský přebor , 2022-2023

Datum kola: 07.05.2023

0

23. kolo krajského přeboru v Olomouckém kraji je minulostí. V tomto kole jsme mohli vidět několik skvělých zápasů, úžasných 21 gólů v 8 zápasech a mnoho parádních výkonů, ze kterých jsme Vám vybrali těch 11 nejlepších hráčů uplynulého víkendu. O tom nejlepším můžete rozhodnout právě Vy.

BRANKÁŘ:

David Šarman (FK Brodek u Přerova) - čtyřiadvacetiletý kluk, který chrání bránů třetího týmu krajského přeboru. Tento víkend se i přes obdrženou branku podepsal svým velmi dobrým výkonem pod urvanou remízu proti prvnímu Jeseníku.

OBRANA:

Adam Jurníček (TJ Sokol Čechovice) - tento mladý obránce se ukázal tento víkend proti Mohelnici ve skvělé formě. Svou velmi důraznou obrannou hrou a množstvím vyhraných soubojů ve vzduchu si zde své místo zasloužil.

Jan Omelka (FK Brodek u Přerova) - kapitán svého týmu se objevil v sestavě kola i minulý týden a navázal na něj na výbornou. Jeho tým se díky skvělé obranné činnosti zasloužil o důležitý bod proti favoritovi na postup.

David Macura (FK Jeseník) - druhý a poslední hráč, který se tu objevuje už druhý týden v řadě. On a jeho defenzivní parťáci sice nulu neudrželi, ale jejich předvedená kvalita byla opravdu chválihodná.

ZÁLOHA:

Michal Škrabal (FC Kostelec na Hané) - talentovaný klučina z Kostelce se postaral o výhru 1:0 nejen vstřelenou brankou v samotném závěru, ale také skvělým přehledem a dovednostmi na hřišti.

Matěj Šinogl (TJ Sokol Velké Losiny) - jeho dvě branky srovnaly zápas ze stavu 0:2 na 2:2 proti Lipové. Z toho jedna byla v poslední minutě zápasu, která hostující Lipovou poslala domů s pouhým bodem.

Tomáš Matušík (FC Želatovice) - svoji rychlou úvodní brankou stanovil finální výsledek zápasu s Medlovem už ve 12. minutě.

Tomáš Hrušák (SK Lipová) - bývalí hráč akademie Sigmy Olomouc se zasblýsknul ve fobalovém "nerváku" proti Losinám. Jeho druhá branka na konci prvního poločasu znamenala v součtu alespoň bod pro jeho klub.

Aleš Fryčák (TJ Sokol Bohuňovice) - kapitán "Bohuněk" je mužem ve správné funkci. Jeho příkladný výkon a dirigování spoluhráčů musel mít jednoduše na vývoj utkání vliv.

ÚTOK:

Filip Halouzka (TJ Sokol Čechovice) - z nepříznivého začátku si nedělal těžkou hlavu a obě branky, které otočily zápas, jdou za ním. Obzvlášť jeho druhá branka z dálky a ostrého úhlu stála za to.

Miroslav Podhorný (SK SULKO Zábřeh) - na tento víkend Podhorný rozhodně jen tak nezapomene. Jeho 4 přesné zásahy sestřelily Litovel, která prohrála 1:6.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.05.2023 10:00 do 10.05.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)