HISENSE SESTAVA ROKU - Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2022-2023

Datum kola: 13.06.2023

0

Sezóna 2022/2023 je za námi. Proto pojďme společně vybrat nejlepšího hráče celého roku. Zde máte jedenáctku, která bude bojovat o vaše hlasy. Kdo se nakonec stane absolutním vítězem? V galerii vám ještě přinášíme pár vybraných fotek z celé sezóny. Vítěz hlasování hraje o hodnotné ceny od Hisense, jako například televize nebo soundbar.

Brankář:

Miroslav Oktábec (Žichlice) - Miroslav hodně často podržel svůj tým skvělými zákroky. Jednou se mu podařilo vyhrát hráče kola.

Obrana:

Marek Horyna (Hadačka) - Marek z pozice obránce nastřílel krásných 11 branek a to když se většinou prosazoval po standartních situacích.

Tomáš Doležal (Pernarec) - Tomáš byl hlavní tváří obrany Pernarce. K tomu přidal hráče kola a 3 branky.

Zdeněk Holec (Sulkov) - Zdeněk byl stavebním kamenem obrany Sulkova.

Záloha:

Aleš Rampich (Žichlice) - Aleš se několikrát vyskytl v sestavě kola a pravidelně předváděl skvělé výkony.

Karel Batěk (Sulkov) - Karel byl nejproduktivnějším hráčem Sulkova, když vstřelil 23 branek.

Daniel Brácha (Pernarec) - Daniel byl motorem zálohy svého týmu. Podařilo se mu jednou vyhrát hráče kola a nasbírat 22 branek.

Milan Tyr (Pernarec) - Milan spolu s Danielem tvořil hru Pernarce a pomohl tak k prvním místu.

Útok:

Josef Zetocha (Zbůch) - Josef během sezony nasbíral 23 branek a umístil se tak na čvrtém místě mezi střelci.

Jiří Navrátil (Pernarec) - Jiří se umístil na krásném druhém místě v tabulce střelců. Celkem se mu povedlo nasbírat 36 branek.

Ondřej Dušička (Hadačka) - Ondřej je nejlepším střelcem soutěže s 46 brankami.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2023 18:00 do 31.07.2023 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)