HISENSE SESTAVA KOLA - 6.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

Datum kola: 09.09.2023

0

6. kolo je u konce. Bolevec a Slovan slaví první výhry, tabulku vede Smíchov, Staňkov stále bez bodu. Hattricky se tentokrát šestřilo, přeci jen jsme ale jeden viděli. Kdo jo vstřelil? To už se dozvíte v sestavě kola.

Jakub Čapský (Smíchov) - Několika důležitými zákroky podržel svůj tým při cestě za třemi body.

David Šnaider (Bolevec) - Bolevec poprvé zvítězil a David se na tom podílel vstřeleným gólem.

Tomáš Sládek (Smíchov) - Zodpovědný defenzivní výkon okořenil vstřeleným gólem.

Jan Havlíček (Chlumčany) - Povedené střídání. Nastoupil do druhého poločasu a hned po minutě vstřelil jediný gól zápasu.

Jakub Lucák (Koloveč) - V divokém zápase v Žákavě vstřelil pří vítězství 5:4 dva góly.

Adam Žák (Slovan) - Jediný úspěšný střelec utkání proti Staňkovu vstřelil při výhře 2:0 dva góly.

Miloslav Fujan (Smíchov) - Dobrý výkon do defenzivy i ofenzivy.

Jaroslav Sadílek (Tlučná) - Důležitým gólem pro Tlučnou srovnal stav zápasu v Dobřanech. Stejným výsledkem - 1:1 - také zápas skončil.

Mykola Dibrivnyi (Horšovský Týn) - Tlumačovu nastřílel hattrick a Horšák zvítězil 4:0.

Pavel Fořt (Křimice) - Na hřiště přišel z lavičky a dal gól na 1:0. Ten druhý pak připravil.

Pavel Vachtl (Koloveč) - Opět povedené střídání. V Žákavě vstřelil při vítězství 5:4 gól číslo 3 a 5.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.09.2023 08:39 do 13.09.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)