SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 05.09.2015

0
Třetí kolo se obešlo bez remíz a nabídlo 29 branek a jediný hattrick
Nedoma Václav ( FK Sokol Třebětice )

Brankář Třebětic měl před sebou v poli tým bez poloviny obvyklých hráčů. Za stavu 0:0 uspěl v situaci jeden na jednoho, pomohlo mu i břevno dobře postavené brány a nenechal se jedinkrát překonat.

Bobál Petr ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Kapitán Bystřice po čtvrthodině hry hlavou vyrovnal a započal tím rozklad týmu hostů.

Jindra Jan ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Stoper Hraničáře odehrál dobrý zápas. Předvedl několik výborných obraných zákroků. Snažil se vyvážet míč a konstruktivně rozehrávat. Poslední čtvrthodinu navíc musel čelit tlaku hostů bez vyloučeného kolegy z obrany.

Drtina Stanislav ( TJ Sokol Olešnice )

Několikrát nebezpečně zakončoval hlavou, předvedl i tvrdou střelu. Zejména v druhém poločase zásobil svými centry spoluhráče ve vápně soupeře.

Vosecký Jan ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Po necelých pěti minutách pobytu na hřišti rozjásal své spoluhráče, když pro sebe trochu netypicky skóroval hlavou. Tři minuty před koncem rozhodl vyrovnaný zápas pro hostující tým.

Murčo Marek ( SK Lišov )

Pět minut po úvodní brance umístil centr do sítě soupeře. Stanovil tak výsledek zápasu na konečných 2:0.  A především tím dodal potřebný klid na kopačky svého týmu.

Novák Bohumír ( FK Sokol Třebětice )

Minutu před koncem prvního poločasu uzavřel skóre na 2:0 . Jeho přímý kop byl pastvou pro oči domácích diváků i spoluhráčů.

Mach Richard ( TJ Dolní Bukovsko )

Po dvou minutách od obrdženého gólu sebral míč zadákům soupeře a vyrovnal. Na nějaký čas dokázal zatím suverenního soupeře z Včelnice rozhodit.

Havel Jiří ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Jeho první gól znamenal vedení domácích 2:1 a odstartoval gólově bohatou druhou část první půle. Druhý gól přidal o 17. minut později. Byl na 4:1 a byl to gól vítězný.

Bašta Michael ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Jediný třígólový střelec tohoto kola jenž zaznamenal dokonce čistý hattrick. Už ve 3. minutě se prosadil hlavou. Po obrdžení kontaktní branky na 2:1 prakticky hned po rozehrání zakončoval v pádu. A tento gól byl v derby gólem vítězným a znamenal první body pro Stropnici.

Mikuláštík Vlastimil ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

I on vstřelil rozhodující branku svého týmu. Krátce po začátku druhé půle se trefil i podruhé. Kdyby po pár chvílích nebyl nucen pro zranění střídat přidal by možná i další branky.

Hlasovat pro hráče můžete od 07.09.2015 12:00 do 09.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)