SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 12.09.2015

0
Čtvrté kolo přineslo divákům 31 branek, první utkání v soutěži bez branek a bez jediného hattricku
Havlík Roman ( FK Sokol Třebětice )

Za svá záda pustil jen povedenou ránu Přibyla. Čelil několika vyloženým šancím. Se svými spoluhráči v obraně jim dokázal čelit a přispěl k venkovní výhře 1:2.

Průša Jakub ( TJ Nová Včelnice )

Včelnici sice defenzivní činnost vázla. Inkasovali čtyřikrát a třikrát je od porážky zachránila branková konstrukce. Směrem dopředu byl ovšem se dvěma brankami nejproduktivnějším obráncem kola.

Dvořák Tomáš ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Vštřelil vyrovnácí branku na 1:1. Stímto výsledkem odcházeli hosté o poločase do šatny. Ve druhém poločase pomohl ustát nebezbečí, kterým domácí hrozili zejména z rohů.

Dunaj Martin ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Kapitán Suchdola si nejlépe naběhl na centr a hlavou vsítil rozhodující gól zápasu.

Beneda Jiří ( SK Lišov )

Trenér Lišova, který ve svých devětačtiřiceti letech odehrál celé utkání ve Včelnici. Uplatnil svůj přehled a rozvahu a byl platným hráčem.

Pancíř Petr ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Svým vítězným gólem musel domácí příznivce nadchnout. Jeho střelu jež prolétla vápnem a skončila jen kousek pod spojnicí tyče a břevna opěvoval i hostující trenér.

Záruba Jakub ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Ve 40. minutě proměnil přetažený centr ve vedoucí gól a dodal domácím větší klid do šatny.

Frühauf David ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Čtyři minuty po vedoucím gólu Olešnice odpověděl pohlednou střelou zpoza pokutového území a vyrovnal na 2:2. V prvním poločase navíc trefil tyč.

Čutka Stanislav ( FK Calofrig Borovany )

V závěrečné čtvrthodince prvního poločasu se dokázal dvakrát gólově prosadit. A stanovil tak poločasové skóre na 2:0. Kapitán Borovan se dostal k zakončení i ve druhém dějství, ale třetí branku nepřidal.

Hanzal Michal ( TJ Sokol Olešnice )

První gól svému parťákovi v útoku Lenkovi připřavil. I podruhé v zápase šla do vedení Olešnice jeho zásluhou, když proměnil svůj únik.

Kandl Petr ( SK Lišov )

Dvakrát rychle zareagoval na gól domácích. Nejprve dvě minuty po úvodní brance unikl domácí obraně a vyrovnal. Svou druhou brankou necelou čtvrthodinu před koncem zápasu po čtyřech minutách po vyrovnání strhnul vedení na stranu hostů.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.09.2015 12:00 do 16.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)