SESTAVA KOLA - 15.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 02.04.2016

0

Druhé kolo jarní části sezóny okresního přeboru v Plzni-severu je již minulostí a my pro vás máme opět ideální sestavu kola. Nyní je znovu na vás pomoci nám určit jejího vítěze!

Julian Sandru - Gólman Kozolup udržel čisté konto proti silným Mladoticím a lapenou penaltou v rozstřelu pomohl právě soupeře v tabulce na prvním místě dotáhnout.

Josef Cejthamr - Obránce Heřmanovy Hutě byl u obou branek svých barev. První vsítil, druhou vybojoval jako penaltu.

Jiří Roztočil - Bek Trnové si našel odražený míč a uklidil jej do sítě. Nakonec jeho tým i díky tomuto gólu bral v Nečtinách dva body.

Šulc  Jiří - Bezvěrov vsítil pět branek a dvě, během devíti minut, vstřelil právě tento záložník.

Marek Kuna - Středopolař Líní byl jediným střelcem svého týmu, když dal svým barvám naději na začátku druhé půle.

Šulc Pavel - Hráč Bezvěrova rozhodl duel proti Hermanově Huti a v závěru ještě upravil na konečných 5:2.

Václav Tyr - Záložník Křelovic vsítil v zápase dvě branky, jedna byla vítězná, druhá zase krásně trefená z volného přímého kopu.

Michal Bernášek - Útočník Dolní Bělé rozsekl bezbrankový duel ve Zbůchu v třiaosmdesáté minutě, když se prosadil povedenou hlavičkou.

Aleš Pašek - Útočník Ledců vsítil dvě ze tří branek na půdě Vejprnic a velkou měrou tak dopomohl k zisku všech bodů.

Filip Socha - Forvard Nečtin již v samotném úvodu zápasu pláchl hostující obraně a své sólo s přehledem zakončil.

Josef Prais - Fotbalista Ledců rozhodl duel na půdě Vejprnic, když ustál souboj s obráncem a nakonec zakončil podél gólmana. Dva kousky přidal také v minulém kole.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.04.2016 12:00 do 06.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)