SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

Datum kola: 03.05.2015

0

Čtyřiadvacáté kolo je minulostí a my jsme pro vás opět vybrali ideální sestavu kola. Nyní je na vás, abyste nám svými hlasy pomohli určit jejího vítěze!

BRANKÁŘ

Jan Kalaš – Gólman Lub dokázal udržet čisté konto v Žichovicích, jeho tým nakonec zvítězil v penaltách. Důležitý zákrok přišel například ve druhém poločase, kdy lapil na brankové čáře hlavičku Butnara. V posledních třech utkáních navíc inkasoval pouze jednou.

OBRÁNCI

Tomáš Voráček – Hráč Nepomuku otevřel skóre na hřišti Nýrska, když se prosadil hlavou po standardní situaci. Trefil se i před třemi týdny proti Žichovicím.

Martin Beneš – Bek Chodského Újezda v desáté minutě zápasu proti Žihli načal demolici soupeře, když jeho přetažený centr zapadl přesně ke vzdálenější tyči.

Jan Vonášek – Nejenže jeho tým na Doubravce pouze jednou inkasoval, obránce Svéradic navíc otevřel skóre po centru a následné skrumáži.

ZÁLOŽNÍCI

Tomáš Tlustý – Útočník Stodu rozhodl jediným gólem utkání o vítězství svého týmu na hřišti Chodové Plané.  Z pozice záložníka zvládl celé utkání, navíc v devětasedmdesáté minutě se jal k exekuci volného přímého kopu, při kterém si metr před vápnem poradil s domácí zdí i brankářem Petrželkou.

Jiří Hereit – Z pozice záložníka rozhodl útočník Mýta zápas proti Staňkovu, když se prosadil z malého vápna po centru z pravé strany. Prakticky ve stejném čase se zapsal na lsitu střelců i před čtrnácti dny proti Stodu.

Adam Kurčík – Záložník Chodského Újezda trápil obranu Žihle z pozice útočníka. Vstřelil dvě branky, první po rohu hlavou, prosadil se i  minulém kole v Lubech.

Michal Škvařenina – Po patnácti minutách hry pobytu na hřišti se nýrskému hráči povedlo dát alespoň čestný úspěch svého týmu v zápase proti Nepomuku. Dvakrát se prosadil i v minulém kole za B-tým.

ÚTOČNÍCI

Michal Baran – Rychlý štírek Nepomuka za stavu 1:0 pro svůj tým dvakrát rozvlnil síť v Nýrsku v závěru druhého poločasu. Vždy stál na konci pohledné akce svého týmu. Prosadil se i v minulém kole proti Mýtu.

Petr Pikl – Útočník Chodského Újezda se jediným hattrickem kola blýskl proti Žihli. Vždy se zjevil sám před gólmanem a prokázal svůj um, když si poradil lobem či obstřelením. Před třemi týdny zase dvěma góly rozhodl duel v Staňkově.

Matěj Strejček – Otevřel a uzavřel výčet branek své Lhoty v Nýřanech. Dohromady se prosadil ve čtvrtém zápase v řadě. Nejprve si pro sebe stáhl centr z levé strany, obtočil se kolem svého strážce a uspěl střelou na zadní tyč. Druhý zásah přidal hlavou po standartní situaci.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)