SESTAVA KOLA - 20.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 02.05.2015

0

Dvacáté kolo je minulostí a my jsme pro vás opět vybrali ideální sestavu kola. Nyní je na vás, abyste nám svými hlasy pomohli určit jejího vítěze!

BRANKÁŘ

Luboš Pochobradský – Gólman celku FK TJ Ledce inkasoval v duelu na hřišti Mladotic pouze jednu branku a svůj tým podržel i v penaltovém rozstřelu, kdy zneškodnil dva pokusy.

OBRÁNCI

Luboš Palek – Obrana FK TJ Ledce propustila za svá záda pouze jeden míč, navíc Palek srovnal stav na 1:1 čtyři minuty před koncem utkání.

Josef Kovač – Bek Blatnice otevřel skóre proti Nečtinám parádní trefou ze třiceti metrů. Jeho obrana navíc inkasovala pouze jednou a mohla tak slavit vítězství v zápase.

Jiří Roztočil – Obránce Trnové načal i dokončil drtivé vítězství svého týmu. Šťastné pro něj byly osmičky, prosadil se totiž v osmé a osmaosmdesáté minutě.

Petr Zelenka – Jeho Manětín sice s Trnovou vysoko prohrál, šikovný obránce však dvakrát za stavu 0:0 a 1:3 dokázal bezpečně proměnit pokutový kop. V měsíci dubnu se navíc prosadil celkem třikrát.

ZÁLOŽNÍCÍ

Jiří Kubínek – Gólman Bezvěrova naskočil na pozici záložníka a pomohl skolit Křelovice dvěma brankami, z toho ta první byla navíc vítězná.

Jakub Kříž – A další gólman, který odehrál celé utkání na pozici záložníka a do vývoje zápasu Trnové v Manětíně zasáhl důležitou čtvrtou a pátou brankou zápasu, kdy definitivně zlomil odpor domácích.

Michal Bernášek – Útočník Dolní Bělé rozhodl o vítězství svého týmu ve Vejprnicích, když byl u všech čtyř branek svého týmu. První gól dal sám po pěkné střele zpoza vápna, druhý a třetí připravil pro své spoluhráče před prázdnou branku a vše zakončil chladnokrevným zakončením v závěru zápasu, když šel od půlky sám na gólmana.

ÚTOČNÍCI

Stanislav Schejbal – Útočník Zbůchu načal střelecký výčet v Kožlanech, kde jeho tým nakonec zvítězil v penaltovém rozstřelu. Sám kanonýr nastřílel od začátku dubna již devět branek.

Martin Hlous – Smutný hrdina Nečtin. Ty v Blatnici podlehly 1:2, sám Hlous musel odehrát zápas na pozici obránce a navíc srovnával v závěru na 1:1, ovšem na body to nestačilo. Prosadil se i v posledních dvou utkání.

Lukáš Randa – V důležitém utkání druhého s prvním dokázal v páté a deváté minutě navýšit vedení svého týmu již na 3:0. Nejprve vyřešil situaci, když šel sám na gólmana, po chvilce se vřítil do pokutového území z pravé strany a uspěl přízemní ranou k tyči.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)