SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 28.08.2016

0
Třetí kolo soutěže nabídlo divákům 32 gólů, tři brankáři se mohou pyšnit čistým kontem e jeden střelec hattrickem
Sýkora Václav (FC Mariner Bavorovice)

Dříteň nebyla odevzdaným soupeřem. Pod výhru 2:0, která se zrodila až v závěru zápasu se podepsal jistými zákroky.

Pavlík Jan (TJ Slavoj Ledenice)

Kapitán Ledenic vsítil po půlhodině rozhodující gól. Za svůj spolehlivý výkon vzadu byl zvolen jedním z hráčů utkání.

Arenberger Aleš (Sokol Suchdol nad Lužnicí)

Za svůj výkon ve druhém poločase byl zvolen jedním z hrůčů utkání. Svým gólem pomohl k obratu v derby s Chlumem.

Slepička Tomáš (TJ Dříteň)

Dlouho držel pevnou obranu svého týmu. Za svůj výkon byl chválen i trenérem soutěže.

Krauskopf Karel (FK Dynamo Vyšší Brod)

Zaskočil soupeře a už v první minutě poslal svůj tým do vedení. Ovšem na body to ani tentokrát Brodu nestačilo.

Hanousek Jiří (FC Mariner Bavorovice)

Bavorovický kapitán v závěru behem 10ti minut rozhodl zápas dvěma góly.

Hanzal Michal (TJ Sokol Olešnice)

Krátce po vedoucím gólu hostů vyrovnal. Dvacem minut před koncem vstřelil rozhodující gól a zajistil první body pro Olešnici.

Míka David (TJ Jiskra Chlum u Třeboně)

S kapitánskou páskou na ruce se úspěšně zhostil penalty a poslal svůj tým v derby do vedení. V celém zápase si počínal dobře a byl zvolen hráčem zápasu.

Kotalík Viktor (TJ Sokol Kamenný Újezd)

Náctiletý útočník přispěl k výhře 6:2 dvěma brankami. Nebýt střídání po 50ti minutách mohl svůj gólový účet ještě rozšířit.

Kurali Josef (TJ Spartak Trhové Sviny)

Jako jediný v tomto kole zaznamenal hattrick. Díky tomu se se šesti zásahy dostal do pozice nejlepšího střelce soutěže.

Procházka Radomil (TJ Nová Ves u Č.B.)

Domácí útočník v minulém utkání chyběl. S o to větší chutí nastoupil. Dvěma góly rozhodl o výhře a stal se hráčem utkání.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.08.2016 12:31 do 31.08.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)