SESTAVA KOLA - 6.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

Datum kola: 02.10.2016

0

V šestém kole okresního přeboru Plzeň - sever padlo dohromady 35 branek a byla vybrána následující sestava tohoto kola

Brankář : Martin Kraus    Gólman Dolní Bělé během zápasu podal slušný výkon a vše vygradovalo v penaltovém roztřelu, kdy vychytal hned dva střelce domácí Blatnice a jeho zásluhou veze Bělá dva body.

Obrana : Lukáš Lejsek    Jeho hra dozadu je kvalitní a spolehlivá, jako nadstavbu umí přidat i vstřelenou branku, či přivravit šanci pro své spoluhráče.

Martin Vavřička   Z prozatím trápícího se celku Kaznějova je nejspolehlivější oporou a podává stále a kvalitní výkony.

Jan Pechler         V zápase Blatnice s Dolní Bělou byl jednoznačnou oporou svého týmu a přineslo to alespoň bodík.

Petr Mráz            Kapitán Kozolup dovedl svůj tým k výhře s nulou vzadu nad Baníkem Zbůch.

Záloha : Rudolf Herák   Středopolař Všerub se podílel na likvidaci Ledců hatrikem a nejen díky jeho výkonům si nováček vede velice statečně.

Vladimír Zítka    Borec z Líně si zasloužil nominaci pravidelnýmy vyváženýmy výkony.

Otakar Krofta     Opět se gólově prosadil, tentokrát dvakrát a výrazně přispěl k výhře 4:2 nad Líní.

Útok : Benedikt Németh dvojnásobný vítěz hlasování opět scóroval, ale byl to jediný gól jeho týmu proti Nečtinám.

Miloš Kulhánek     sedmdesát minut zápasu připravoval šance pro své spoluhráče, posledních dvacet minut si vzal na starost sám a zaznamenal v nich čtyři branky.

Jiří Gengel         hráč Křelovic podal další skvělý výkon, který okořenil brankou a jeho tým v Bezvěrově vyhrál 2:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 03.10.2016 18:54 do 05.10.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)