SESTAVA KOLA - 10.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

Brankář Opočna Jakub Matějů dokázal vymazat střelce Opočna, kteří tak prvně v sezoně nevstřelili ani jednu branku.

Obránci obou týmů - Velešova i Malšovic - se činili a za devadesát minut nedovolili soupeři skórovat.

Obrana hradecké Lokomotivy zafungovala v zápase s Černíkovicemi na výbornou, jejím pilířem byl i David Rosůlek.

Opočenský záložník Lukáš Reichl přispěl jednou brankou k vítězství svého týmu 0:3.

Střídání vyšlo Rychnovu v zápase proti Albrechticím skvěle. Oba střídající hráči - Jakub Nosek i Dominik Trejtnar se po svém příchodu na hřiště dokázali gólově prosadit a pomoci svému týmu k vítězství 4:1.

Záložník Lokomotivy Hradec Králové Jiří Javůrek dostal jako první hráč míč do soupeřovy sítě a odstartoval cestu svého týmu za třemi body.

Útočník Opočna Milan Vondřejc se o víkendu trefil hned dvakrát a i díky němu si Opočno odvezlo z Českého Meziříčí tři body.

Jan Vrána se do Albrechtické sítě trefil dvěma přesnými pokusy a dovedl svůj tým k vítězství.

Albrechtický David Hořínek dokázal v 60. minutě vyrovnat stav zápasu s Rychnovem na 1:1. Albrechticím se ale na jeho zásah nepodařilo navázat a nakonec odjížděly bez bodu.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)