SESTAVA KOLA - 16.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 09.04.2017

0
V šestnáctém kole bylo k vidění 27 branek, tři gólmani dokázali uhájit čisté konto, ale střelec hattricku se tentokrát nenašel.
Sýkora Václav (FC Mariner Bavorovice)

Musel se činit aby proti bojující Dřítni udržel čtvrté čisté konto v řadě. Za svůj výkon byl znovu chválen a byl zvolen jedním z hráčů zápasu.

Drtina Stanislav (TJ Sokol Olešnice)

Nejprve krásnou střelou otevřel skóre a vysloužil si potlesk i soupeřových fanoušků. V závěru pak vzal na sebe penaltu a zařídil Olešnici bod za remízu 2:2. Stal se jedním z hráčů zápasu.

Granov Daniel (FC Mariner Bavorovice)

Stejně jako v úvodních dvou jarních zápasech si i tentokrát připsal první a zároveň i vítězný gól zápasu. Za svůj výkon byl nejen pochválen, ale i zvolen jedním z hráčů zápasu.

Hami Marek (FK Spartak Kaplice)

Byl prvním kdo dokázal prolomit kouzlo Janečkovi svatyně a po obléhání olešnické branky vstřelit vyrovnávací gól.

Píšek Jaroslav (TJ Sokol Kamenný Újezd)

Znova jasná volba trenéra coby hráče utkání. To ještě před zápasem zvládl uběhnout půlmaraton v Linzi.

Graman Petr (TJ Nová Ves u Č.B.)

Dvěma góly se podepsal pod poločas ve šlágru kola ve Frymburku (0:3). Nejen proto byl zvolen hráčem zápasu.

Šebesta Radek (Sokol Suchdol nad Lužnicí)

Dokázal přetavit střelecké manévry Sokola ve druhou uklidňující branku v závěru derby s Chlumem. Trenér jej za jeho výkon neopomněl pochválit.

Frnka David (TJ Sokol Kamenný Újezd)

Jeho hráčské statistiky jsou stejně jako u jeho spoluhráče nejlepší v tomto kole. Dvě branky a asistenci samozřejmě nepřehlédl ani chválící trenér.

Volf Matěj (TJ Slavoj Ledenice)

Vyrovnávacím gólem do šatny o něco zlepšil poločasovou přestávku pro své spoluhráče. Přidal i druhý gól, ale na body to Ledenicím nestačilo.

Mráz Vojtěch (TJ Sokol Kamenný Újezd)

Také dokázal ke dvěma brankám přidat i gólovou asistenci. A i on byl za tento počin pochopitelně chválen trenérem.

Ardó Lukáš (Vltavan Loučovice)

Náctiletý žolík přišel na hřiště až cca dvacet minut před koncem zápasu. Během dvou minut se ovšem dvakrát zapsal do střelecké listiny a otočil nepřiznívý vývoj zápasu z 1:2 na konečných 3:2.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.04.2017 03:04 do 12.04.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)