SESTAVA KOLA - 11.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2014-2015

Datum kola: 24.05.2015

0

Během víkendových zápasů padla spousta gólů, po gólech byly nejlačnější týmy Velešova a Opočna, která ve svých zápasech nasázely soupeři šest branek.

Bránkář hradecké Lokomotivy Ivo Beránek podržel svůj tým v derby proti Malšovicím, a mohl se tak radovat z výhry 1:2.

Vítězství Lokomotivy řídili obránci - o branky svého týmu se postarali David Rosůlek a Jiří Javůrek, a Lokomotiva tak díky nim zvítězila.

Obdivuhodný výkon předvedl obránce Velešova Matěj Kráčmer, ten v zápase proti Černíkovicím vstřelil hned čtyři góly, což by mu mohl závidět lecjaký útočník.

Víkend střelců-obránců potvrdil i obránce Českého Meziříčí Lukáš Baše, který si připsal vítěznou trefu svého týmu.

Opočno nadělilo Rychnovu kanára a střelecky se o to zasadili tři muži - po dvou brankách vstřelili Lukáš Reichl, Tomáš Přibyl i Lukáš Jelen.

Do střelecké listiny Velešova se zapsal i záložník Radek Plachetka.

Záložník Českého Meziříčí Jan Tomášek se ve 13. minutě postaral o vyrovnání zápasu proti Albrechticím a načal obrat svého týmu.

Albrechtický útočník Radim Pinkas se trefil už v 8. minutě, na jeho branku se však nikomu z albrechtických navázat nepodařilo a Albrechtice nakonec podlehly Českému Meziříčí 1:2.

Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)