SESTAVA KOLA - 16.kolo Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 30.05.2015

0

V sestavě 16.kola se to jenom hemží záložníky. Středová řada totiž rozhodovala ve většině zápasů. Dnešní sestavě kola vévodí pětigólový Hlaváč z Myštěvse. Hlasujte pro hráče svého týmu, který Vás nejvíc zaujal.

Ivo Školník - TJ Sokol Lovčice B

Můžete se ptát, jak to že je v sestavě kola, když obdržel jedenáct gólů od Kobylic. Ale nebýt jeho výkonu, tak by se brankostroj domácích možná nezastavil ani na dvacítce.

Radek Hanuš - TJ Sokol Nepolisy

Radek je poctivák do morku kostí. Každý zápas odehraje naplno a není mu zatěžko si sednout i na lavičku áčka. V utkání se Starým Bydžovem podal vynikající výkon.

Lukáš Tužil - TJ Slavoj Syrovátka

V prvním poločase vstřelil krásnou branku do sítě Hlušic a poslal svůj tým do vedení.

Jan Batelka - SK Čechie Hlušice B

Honza ve druhém poločase zápasu se syrovátkou srovnal konečné skóre na 1:1 a zařídil Hlušicím bod.

Radim Fiala - SK Starý Bydžov

Radim má výbornou formu a je pravidelně v sestavě kola. I dnes je tam zcela zaslouženě. Dal dvě (někdo tvrdí, že tři) branky do sítě Nepolis a podílel se na skvělé výhře 4:5.

Patrik Václavík - SK Starý Bydžov

Patrik taky vsítil dva góly Nepolisům a výrazně tak přispěl k výhře 4:5.

Libor Tobišek - FC Spartak Kobylice B

Hrál výborně a dvěma góly se podílel na demolici Lovčic.

Filip Hlaváč - TJ Sokol Myštěves B

Jednoznačně hráč zápasu. Dal pět gólů Převýšovu, řádil na hřišti jako tajfun.

Daniel Jelínek - TJ Sokol Myštěves B

I když si v zápase s Převýšovem gól nedal, tak na minimálně půlku jich nahrál. Podal výborný výkon a byl hráčem zápasu.

Marek Zahradník - SK Libčany B

Marek nastoupil až do druhého poločasu v zápase se Lhotou pod Libčany. Za poločas stihl vstřelit tři branky a dostal se za to do sestavy kola.

Pavel Mareček - SK Převýšov B

V prohraném zápase s Myštěvsí dal Pavel dva góly a opticky tak zmírnil krutou porážku.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.06.2015 12:00 do 03.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)