SESTAVA KOLA - 9.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

Datum kola: 21.10.2018

0

Sestava 9. kola městského přeboru byla zveřejněna na našem webu. Samozřejmě již běží také hlasování o hráče kola. Hlasy Vašim favoritům můžete posílat až do středečního poledne.

Václav Kolařík (Prazdroj) – Brankář Prazdroje udržel proti béčku Rapidu čisté konto. Ani jeho spoluhráči se sice střelecky neprosadili, ale v penaltách byli i díky Horáčkovi úspěšnější.

Radek Tyll (Smíchov) – Na kanonádě Smíchova proti Druztové se z pozice stopera střelecky prosazoval i Radek Tyll. Trefil se hned dvakrát.

Ondřej Pytlík (Hradiště) – Dalším ze stoperů, který se v 9. kole trefil je hradišťský Ondřej Pytlík. Proti béčku Zruče zvyšoval přesnou hlavičkou na 2:0.

Lukáš Kindl (Litice) – Kindl sice na rozdíl od kolegů nedal gól, ovšem defenzivní povinnosti si ve hlotě plnil na jedničku. I díky němu hosté neinkasovali a vyhráli 3:0.

Václav Muzika (Dýšina) – Dýšina jede. Muzika nasměroval lídra tabulky za další výhrou dvěma góly v první půli.

Tomáš Aschenbrenner (Litice) – Litice zvítězily ve Lhotě 3:0 a Aschenbrenner se na tom podílel dvěma asistencemi.

Martin Furár (Hradiště) – Záložník Hradiště přispěl k výhře nad Zručí B dvěma góly. Skóre zápasu otevřel z penalty a v závěru utkání uzavřel skóre na 3:1.

Milan Kuráž (Smíchov) – Kuráž stihl proti Druztové dvakrát skórovat i přesto, že na trávník přišel až v 65. minutě.

Jakub Pěč (Dýšina) – Další gól si připsal dýšinský mladíček Pěč. Rezervu Černic definitivně zlomil gólem na 3:0.

Martin Bórik (Chrást) – Dvěma góly v prvních dvaceti minutách zajistil Chrástu nad Vochovem dvougólový náskok. Hosté ještě stačili vyrovnat na 3:3, ale tři body nakonec přeci jen zůstaly na hřišti Spartaku.

Jan Kovář (Smíchov) – Proti Druztové navýšil smíchovský kanonýr své konto o další tři góly a upevnil si vedení v tabulce střelců městského přeboru.

Hlasovat pro hráče můžete od 23.10.2018 11:34 do 24.10.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)