SESTAVA KOLA - 26.kolo Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

Datum kola: 14.06.2015

0

I když byly všechny karty před závěrečným kolem I. B třídy sk. A rozdány, znali jsme všechny sestupující i vítěze soutěže, bylo by chybné myslet si, že v posledním 26. kole budou nouze o atraktivní výkony.

Poslední kolo I. B třídy přineslo gólové hody, neboť pouze v jediném utkání nepadlo vícejak pět branek. Nelichotivým výsledkem se s domácími fanoušky rozloučili fotbalisté Horní Cerekve, kterým Lípa nadělila sedmigólový výprask. Úplně rozdílné emoce naopak prožívali černovičtí, kteří na svém hřišti přivítali hosty z Košetic. Po nudném prvním poločasu přišel excelentní poločas druhý, v němž dokázali domácí nasázet Košeticím rovných pět branek. Nečekaně vysokým rozdílem také skončil duel dvou rezerv mezi Humpolcem a Chotěboří. Humpolecká juniorka zahrála perfektně v prvním dějství dokázala zvítězit nad rezervou Chotěboře 6:1. Vynikající utkání odehráli také fotbalisté Tisu. Ti dali šestibrankový příděl beznadějně posledním Jiřicím. Navíc strana Tisu měla jenom dva střelce, probudili se útočníci Zezulák a Miřátský, kteří shodně zkompletovali hattrick.

Největším favoritem hlasování budou jednoznačně probudivší se útočníci Tisu - Josef Zezulák a Jan Miřátský. Oba totiž podali proti posledním Jiřicím vynikající výkony, které navíc shodně korunovali hattrickem.

Dalším adeptem na titul hráče 26. kola by měl být rozhodně štocký šutér Jan Žíla. Další tříbrankový střelec, který přispěl k vysoké výhře Štoků na hřišti Lučice. Pro Žílu to byl již čtvrtý hattrick na jaře a celkově za jaro nastřílel neskutečných devatenáct branek!

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)