SESTAVA KOLA - 18.kolo Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

Datum kola: 13.06.2015

0

Sestava posledního kola se poskládala hlavně ze střelců svých týmů. Hlasujte o posledního hráče kola v této sezóně, ať vyhraje Váš favorit

Lukáš Voltr - FK Černilov B

Lukáš podržel svůj tým, hlavně v prvním poločase když ještě hosté zlobili. Poté si užíval kanonádu svého týmu v druhém poločase.

Adam Bouchal - FK Černilov B

Adam byl nejlepším hráčem na hřišti v zápase s týmem AFK Probluz. Dokázal zastavovat všechny akce soupeře a zakládat protiútoky.

Radek Kollár - TJ Lokomotiva HK B

Radek je stálicí obrany Lokády. Jako obvykle, podal dobrý výkon a tak se dostal do sestavy kola.

Ondřej Nosek - SK Neděliště

V zápase ve kterém byli domácí lepší, ale dlouze prohrávali, dokázal Ondra srovnat v poslední minutě. Stal se tím hráčem zápasu.

Jan Nápravník - FK Černilov B

Malá oprava...Honza hrál dobrý zápas a vstřelil do sítě AFK Probluz jednu branku. Jeho výkon ho vynesl do sestavy kola.

Patrik Kolakovský - AFK Probluz B

Patrik byl jediným střelcem svého týmu v zápase proti Černilovu. Patrik srovnával na 1:1 a věřil, že jeho tým bude bodovat.

Jan Fedor - TJ Sokol Sendražice

Honza dokázal dát dva góly v Nedělištích a otočil tak zápas. Hosté sice vedení neudrželi, ale cennou remízu ano.

Michal Hrabě - SK Slavia Libřice

Michal byl jediným střelcem svého týmu v zápase proti Malšovicím. Jeho branka bohužel k vítězství nevedla.

Vít Sláma - SK Jeníkovice

Tomuto hráči se povedlo zdramatizovat utkání s vedoucím celkem tabulky. Dal dva góly a postaral se tak o přijatelný výsledek 2:3.

Tomáš Tuček - TJ Lokomotiva HK

Tomáš si užíval zápas v Jeníkovicích. Vstřelil čistý Hattrick a stal se hvězdou zápasu.

Tomáš Krejčí - TJ Sokol Malšovice B

Tomáš dal gól a podílel se tak na vítězství jeho týmu v Sendražicích.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)