SESTAVA KOLA - 1.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 06.08.2015

0

Je tady pondělí a to znamená, že vám opět přinášíme vaší oblíbenou sestavu kola, nyní toho úvodního! Na necelé dva měsíce jsme si od fotbalu odpočinuli, nyní se ovšem již náš fotbalový kolotoč opět rozjíždí! Jen připomínáme, že pro vaše pohodlí jsme prodloužili možnost hlasování, svého favorita tak můžete nově podpořit až do středečního poledne!

BRANKÁŘ

Jiří Moravec – Gólman Nýrska dokázal udržet čisté konto na půdě Pačejova, který patřil v loňské sezóně k adeptům na postup. Pomohl tak velkou měrou k veleúspěšnému vstupu svého týmu do sezóny.

OBRÁNCI

Radek Šimice – Kapitán Horní Břízy byl u obou branek svého týmu. Nejprve asistoval u té první, druhou a vítěznou si připsal po hlavičce, kterou namířil přesně do šibenice.

Jan Žiak – Bek Mochtína podpořil útok svého týmu, naběhl si do vápna a ranou z první srovnal výčet utkání na 1:1.

ZÁLOŽNÍCI

Petr Pikl – Největší strůjce vítězství Chodského Újezdu v Žichovicích. První dvě branky připravil svými individuálními akcemi pro své spoluhráče, tu třetí sám vstřelil, když proměnil lob přes vyběhnutého brankáře ze samostatného úniku. Aby toho nebylo málo, ještě trefil spojnici tyče a břevna.

Marek Špírek – Útočník Žichovic přišel na hřiště ve druhém poločase s cílem vstřelit branku a to se také brzy podařilo. Po individuální akci se prokličkoval až do střelecké pozice, odkud trefil přesně na vzdálenější tyč.

Jiří Janouškovec – Záložník Horažďovic vstřelil oba góly svého týmu v Křimicích a zasloužil se tak vlekou měrou o získání alespoň bodu. Nejprve se prosadil tváří v tvář brankáři z pokutového území, následně proměnil signál po rozehrání volného přímého kopu.

Josef Volena – Hráč Křimic neztratil hlavu v samotném závěru utkání a proměnil penaltu, kterou poslal zápas do prodloužení. Jeho tým stáhl dvoubrankové manko za čtyři minuty.

Martin Řenč – Dravý štírek Kralovic vstřelil oba góly svého týmu. Nejprve se prosadil z první po příhře do vápna, následně proměnil svůj únik precizně provedením lobem přes brankáře.

ÚTOČNÍCI

Petr Stoilov – Útočník se zkušenostmi z Německa předvedl parádní trefu za stavu 1:1 z volného přímého kopu, kdy se míč otřel o břevno. Proměnil bezpečně i penaltu a jeho tým tak bral na úvod soutěže dva body.

Milan Janeček – Obránce Kdyně odehrál zápas na pozici útočníka a rozhodl o vítězství svého celku v Nepomuku v poslední minutě zápasu. Volný přímý kop z ideální pozice nemohl trefit lépe.

Jan Najmon – Forvard Žihle srovnával pohotovou ranou ve druhé půli stav v Mochtíně a jeho tým nakonec dokráčel ke dvěma bodům. První trefu zase připravil pro svého psoluhráče.

Hlasovat pro hráče můžete od 10.08.2015 12:00 do 12.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)