Sestavy kola Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B

FOTBALTOUR.CZ SESTAVA ROKU - Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

06.07.2016 14:52 0

Sezona 2015/2016 je u konce a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku uplynulého ročníku. Kdo se stane králem trávníků? To už je na vás. Hlasovat pro své favority můžete až do půlnoci 12. 8. 2016.  Ceny se dozvíte zde.

SESTAVA KOLA - 17.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

30.05.2016 22:52 0

Tak a nyní máme před sebou předposlední hlasování o hráče kola. Už moc času nezbývá. Hráči Kozojed ovládly tuto anketu celkem šestkrát ze sedmi pokusů. V sestavě kola mají opět svého zástupce. Dokáže kozojedský hráč opět zvítězit? Nebo bude vítězem překvapivě někdo jiný? To vše bude jen záležet na vás. Anketa nyní začíná!!!

SESTAVA KOLA - 16.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

27.05.2016 18:22 0

Skončilo nám sedmé jarní kolo a celkově již šestnácté. Před námi jsou už jen 3 ankety a z toho jedna startuje nyní. Předešlí vítězové pocházejí pouze z Kozojed a Kožlan. Kozojedy této anketě vládnou, ale minulé kolo jejich zástupce v zajímavém souboji prohrál. Pro toto kolo je v sestavě opět stejný hráč Kozojed a má tak další možnost zvítězit. Kdo se tedy stane vítězem sedmé ankety o hráče kola? To vše už bude záležet jen na vás.

SESTAVA KOLA - 15.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

16.05.2016 23:40 0

O víkendu skončily zápasy 15. kola a nyní přichází oblíbená sestava kola. Snad si v ní každý najdete nějakého oblíbence. Jelikož jsem nedostal žádné doporučení na brankáře, zvolil jsem Jiřího Hanzlíčka ze Žichlic, proč? Dočtete se níže v článku. Radek Knedlhans je uveden na pozici záložníka, jelikož bylo jmenováno moc útočníků, tak jsem náhodně do zálohy přesunul právě jeho. Celkem bylo jmenováno 11 hráčů, ale nebyl mezi nimi brankář a tak jsem musel náhodně vyřadit jednoho hráče z týmu, kde byly jmenováni 2 hráči, aby nebyl nějak tento hráč poškozen, v příštím kole ankety bude zaručeně jeho jméno v sestavě kola. Předchozích všech 5 anket ovládly hráči týmu Kozojed. Nyní mají také jednoho zástupce v sestavě kola. Říkám si, jest-li si už nemám náhodou připravit otázky právě pro něj. :) To bude záležet vše na vás. Maximální počet hlasů byl zaslán ve 3 jarním kole ankety, číslo hlasů se zastavilo před hranicí 260. Hlasování nyní startuje a tradičně poběží až do středečního poledne!!! Kdo se tak stane vítězem šesté jarní ankety?

SESTAVA KOLA - 14.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

10.05.2016 16:06 0

Tak máme zase po víkendu a teď máte vy tu možnost hlasovat pro vybrané hráče všech zápasů 14.kola, z kterých jsme opět utvořili sestavu kola. Uplynulá 4 jarní hlasování vyhráli hráči Kozojed. Dnes jsou v sestavě další 2 hráči tohoto týmu. Dokáže tak vyhrát někdo jiný? To vše je jenom na vás. Nejvíce hlasů jste poslali ve 3. kole ankety, kterých bylo 256!

SESTAVA KOLA - 13.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

03.05.2016 22:01 0

Máme opět po víkendu a teď máte vy tu možnost hlasovat pro své oblíbence. Minulá 3 jarní kola ovládli s přehledem hráči Kozojed! 2x to byl Pavel Volín a 1x Martin Pánek, který znovu figuruje v sestavě kola. Dokáže někdo porazit tyto kozojedské zástupce týmu? Je to výzva pro ostatní kluby. Řekl bych, že tato speciálně útočná sestava kola je snad nejsilnější ze všech dosavadních. Už se těším na výsledky. Hlasování bude probíhat tradičně do středy do 12 hodin!

SESTAVA KOLA - 12.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

26.04.2016 00:51 0

Skončili nám další víkendové zápasy, které nabídly velmi zajímavé výsledky. Vy máte opět možnost hlasovat pro ty nejlepší hráče kola. Nejtěžší rozhodnutí nastalo u brankářů, kde byli nominováni trenéry 2 gólmani. My jsme dali přednost Karlu Žemličkovi, který vychytal penaltový rozstřel svého týmu. Přesto musíme zmínit druhé jméno gólmana a to je Václav Hach, který stál zrovna v tom stejném zápase naproti Karlu Žemličkovi. V uplynulém kole jste dali všem zúčastněným hráčům celkem 196 hlasů! Překonejte tak toto číslo, ať je vidět, že i o IV. třídu je zájem. Jinak uplynulá 2. kola vyhráli hráči Kozojed. Dokáže už v této anketě zvítězit někdo jiný? Výsledky budeme znát již tradičně ve středu ve 12 hodin, kdy končí celé hlasování!

SESTAVA KOLA - 11.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

19.04.2016 02:34 0

Od této chvíle spouštíme hlasování pro ty nejlepší hráče 11. kola. V minulém kole zvítězil Pavel Volín, který se opět nachází i v této sestavě, dokáže vyhrát po druhé za sebou? V sestavě kola se nachází jen ti nejlepší hráči, kterým se víkendové zápasy opravdu povedly. Navíc tu máme pikantní souboj 2 nejlepších střelců soutěže a to jsou: Pavel Volín a Tomáš Vaňourek Ať díky vám vyhraje ten nejlepší! Možnost hlasovat máte až do polední středy!

SESTAVA KOLA - 10.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

11.04.2016 22:38 0

Úvodní 10. kolo jara nám přineslo velmi zajímavé i nečekané výsledky. Teď máte právě vy tu možnost hlasovat o nejlepšího hráče uplynulého kola. Sestava kola se skládá z nejlepších hráčů, kteří byli vybráni na zákl. svých výkonů a doporučení trenérů.