17.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Vyrovnaný bodový příděl

0

V prvním poločase lépe chytili úvod zápasu hosté. Hned v 1. a ve 4. minutě si vytvořili dvě obrovské brankové příležitosti, ale domácí gólman své mužstvo podržel.  Brankovice  se rozjížděly poněkud pomaleji, ale v průběhu první půle hru srovnaly, a tak byl viděn vcelku vyrovnaný poločas. Hra se odehrávala převážně mezi šestnáctkami. Až ve 42. minutě centroval před branku Brankovic hostující Měřínský a odražený míč protlačil za záda domácího gólmana Brandýs – 0:1. S jednobrankovým mankem šli domácí do kabin.

Do druhého poločasu nastupovali domácí se snahou výsledek otočit . Ovšem druhá půle začala obrovskou šancí hostujícího Davida Kudýna, ale ten svůj sólový nájezd proměnit nedokázal. Poté byla vidět snaha domácích o vyrovnání, ale jejich finální fáze byla opět bezzubá. Naráželi na dobře postavenou obranu hostů. Ti naopak celý druhý poločas mohli spoléhat na nebezpečné brejky, ale špatnou koncovkou a výbornými zákroky domácího golmana se připravili o všechny body. V 69. minutě centrovali domácí z levé strany míč do pokutového území Pustiměře, ten přeletěl oba stopery hostů a osamocený Jiří Proniuk nedal Uhlířovi v brance Pustiměře šanci – 1:1. Na obou týmech bylo vidět, že ani jedno mužstvo se nechce spokojit s remízou, a tak až do samotného hvizdu byla vidět hra nahoru dolů.

TJ Sokol Brankovice
Hráč TJ Brankovice: Dnes se musíme spokojit s bodem, porážka by byla pro hosty za jejich předvedenou hru hodně krutá. My můžeme děkovat golmanovi, že nás v důležitých momentech podržel. Do dalšího zápasu musíme zlepšit pohyb a víc si vážit míče a lacino ho neztrácet.

FK Pustiměř
Jaroslav Kudýn (trenér FK Pustiměř): S výkonem hráčů jsem spokojený, ale bohužel už ne s výsledkem. Kdybychom dnes proměnili tutové šance, tak by o výsledku nemohlo být pochyb. S podobným problémem jsme se potýkali i na podzim. Nemáme střelce, jako třeba dnes Brankovice. Ty si vytvořily prakticky jednu velkou šanci a tu také proměnily. Pro nás je tedy důležité, abychom dnešní herní výkon potvrdili příští týden na domácím hřišti

V. Škroba [-] - M. Havránek [-] , P. Tichý [-] , M. Posolda [-] , R. Verner [-] - R. Novák [-] , M. Tylšar [-] , J. Neužil [-] , M. Novotný [-] - J. Proniuk [-] , R. Proniuk [-]