6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Rouchovany nakonec na body nedosáhly

19. J. Slabý , 26. O. Urban , 33. P. Pachr , 84. J. Slabý - 31. M. Salák , 41. J. Sirota , 67. M. Ludvík , 73. M. Ludvík , 85. P. Zikán
0

V divoké přestřelce se radovali hráči Valče po brankově plodném zápase, kde padlo devět branek.

Domácí o gól lepší

Dohrávka 6. kola mezi Rouchovany a Valčí se konala až po řádném skončení podzimní části III. třídy skupiny A a o branky v tomto utkání rozhodně nouze nebyla. Začátek hry byl neatraktivní, vyrovnaný a probíhal převážně ve středu hřiště. Když už se jeden z týmů dostal k vápna, tak tam jeho snažení skončilo. Až 19. minuta přinesla zlom, první rozvlnění sítě zařídil pro domácí Jarda Slabý 1:0. Další úspěšnou akci přinesla 26. minuta. Míč dostal na kopačky Ondra Urban, zpracoval, potáhl a zakončil 2:0. Jen pět minut trvalo hostům, aby vstřelili kontaktní branku. Zle bráněná útočná akce z křídla a míč doklepával valečský útočník do prázdné branky 2:1. Uplynuli jen dvě minuty a odražený míč z rohového kopu napálil na branku Petr Pachr 3:1. Do slibných střeleckých pozic se dostávali Jirka Králík a Patrik Skřivánek, ale v tomto zápase měli prostě rozladěná mířidla. Dalo by se říct, že v této fázi už mohlo být rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Záloha si nepokryla střed hřiště a střelou ze střední vzdálenosti domácí celek opět inkasoval 3:2.

Hosté nakonec zápas otočili

Druhá půle začala být ze strany domácích opatrná a začali se dopouštět nepřesností. Tato změna hry začala vyhovovat hostům, kteří se začali více prosazovat. 67. minuta znamenala varování, neboť se Valči podařilo vyrovnat na 3:3, ale s domácími jakoby to nehlo a navíc začali fyzicky odpadat. Jen o šest minut později letěla další střela na branku, kterou dokázal David Holoubek vyrazit. K jeho smůle jediný kdo dobíhal na odražený míč byl útočník soupeře, který ležícího brankáře překonal 3:4. Jedna z mála pěkných akcí v podání Rouchovan byla k vidění v 84. minutě. Ťukec do trojúhelníku po pravé straně, finální přihrávku servíroval Jirka Tesař a do kuchyně doklepával Jarda S. 4:4. Jenže co se nestalo, při vracení se na svoji polovinu (nutno říci, že hráči byli v poklusu a hru nijak nenatahovali), kdy ještě čtyři hráči byli na polovině soupeře, tak rozhodčí pustil hru a z tohoto útoku se povedlo hostům vstřelit vítěznou branku 4:5. A tak se nechali Rouchovany opět obrat o všechny body.

SK Valeč
Macek Pavel, trenér: Nakonec tři body. Díky ofenzivě jsme dali branky po hezkých akcích,ale dozadu to bylo špatné. Soupeři doslova branky nabízíme a pak stojí spoustu sil zápas otáčet.Nejde každý zápas vstřelit tolik branek. Hráčům za podzim děkuji, ale spokojeni být nemůžeme. Vůbec se nám nepovedl a zůstali jsme daleko za očekáváním.