7.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Bláznivý zápas vyzněl pro Sudice

15. A. Schwenzner (vl.) , 36. R. Kalo , 48. I. Hofer , 77. J. Vavrečka - 9. D. Havranke , 35. D. Havranke , 84. P. Kubjatko (p.) , 89. T. Riemel , 90. P. Kubjatko
0

Oldřišovu ani náskok o dvě branky deset minut před koncem nestačil. Sudice drtivým závěrem zápas otočily.

Neskutečný zápas se hrál v Oldřišově, kam dorazily Sudice. Zápas plný zvratů byl dramatický až do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčí. V první čtvrthodině byly Sudice jasně lepší, a domácí nevěděli, kam dříve skočit. Hlavními paliči šancí byla dvojice David Havranke a Pavel Herrmann.  David Havranke mířil dvakrát hlavičkou mimo tři tyče. Střelu Pavla Herrmanna zpacifikoval ve svých rukavicích brankář Pavel Fusek. Hosté se ujali vedení v 9. minutě, když dlouhý nákop prodloužil Pavel Herrmann hlavou na Davida Havrankeho a ten samostatný nájezd s přehledem proměnil - 0:1. Oldřišov vyrovnal po čtvrthodině hry, kdy se míče zmocnil Radek Kalo, který ho posunul na Michaela Uličku, jež svou kolmici adresoval Jaroslavu Klementovi, ale míč si nešťastně srazil do vlastní síte Andreas Schwenzner - 1:1. Sudice to nepoložilo a nadále pokračovaly v náporu. Opět své šance zahazovali především Havranke s Herrmannem. Zaslouženě šly Sudice znovu do vedení v 35. minutě, kdy se Herrmann na půlící čáře obtočil kolem domácího obránce a vyslal do úniku opět Havrankeho, který udělal i kličku domácímu brankáři a neomylně skóroval - 1:2. Sudice se ale z vedení radovaly pouze minutu. To vystřeli z třicetí metrů Jiří Blahetka. Brankář Jiří Plachtzik střelu vyrazil jen před sebe a Radek Kalo v pohodě zasunul za jeho záda - 2:2. V závěru ještě Sudice spálily nějaké šance, a proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Úvod druhého dějství patřil Oldřišovu, který šel v 48. minutě poprvé do vedení. Michael Ulička přihrál Jaroslavu Klementovi, jenž vybídl ke skórování Ivo Hofera - 3:2. V 62. minutě musel odstoupit domácí Hofer, který se zranil po souboji s Petrem Kubjatkem. Domácí to výrazně oslabilo. Přesto v 77. minutě vybojoval míč důrazný Klement, který nabídl možnost vstřelit branku jak na stříbrném podnosu Jakubovi Vavrečkovi - 4:2. Zdálo se být rozhodnuto, ale neuvěřitelné se stalo skutkem. Domácím došli v poslední desetiminutovce síly a Sudice neskutečně obrátily skóre. V 84. minutě fauloval Lukáš Werner hostujícího hráče v pokutovém území a s penaltou si zkušeně poradil Petr Kubjatko - 4:3. To hosty nakoplo a v 89. minutě dal Tomáíš Zips míč za obranu, kam si naběhl Michal Kryštof, který ho nahrál Tomáši Riemelovi a ten ho protlačil za záda Fuska - 4:4. V nastavení vyslal Andreas Schwenzner dlouhým nákopem dopředu Petra Kubjatka, který z rohu šestnáctky propálil u tyče domácího brankáře a rozhodl zápas ve prospěch Sudic - 4:5. Rozhodčí vzápětí zápas ukončil.

SK Moravan Oldřišov B
Michael Ulička (vedoucí mužstva): Jedním slovem to bylo drama jako hrom a divákům se to určitě muselo líbit.

TJ Sokol Sudice
Lukáš Kartous (vedoucí týmu): Neuvěřitelný zápas. Kdyby jsme vedli o poločase 6:1 nikdo by se nedivil, ale naše koncovka byla žalostná.Ve druhém jsme už o dva góly prohrávali, ale v závěru jsme třemi góly zápas otočili.

P. Fusek [-] - R. Kalo [-] (79. D. Granzer [-] ) , J. Klement [-] , P. Latoň [-] , M. Ulička [-] , I. Hofer [-] (62. M. Dedek [-] ) , J. Bielak [-] , D. Hartoš [-] , J. Blahetka [-] , L. Urban [-] (46. L. Werner [-] ) , J. Vavrečka [-]

J. Plachtzik [-] - M. Kryštof [-] (65. M. Kubeša [-] ) , M. Pitra [-] , P. Vítek [-] - T. Riemel [-] , T. Zips [-] , A. Schwenzner [-] , T. Kalmus [-] - P. Herrmann [-] , D. Havranke [-] , P. Kubjatko [-]

ŽK: 75. R. Kalo - 83. M. Pitra .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: TĚŽKÝ Michal - BECHNÝ Vojtěch (N), MOLNÁR Radim (N).