8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

Zápas celků ze středu tabulky ovládli domácí

22. T. Petrů , 26. M. Novák , 90. J. Kozák
0

Po domácí výhře Bezvěrov své soupeře v tabulce předskočil

Dobrý začátek hráči Bělé v gól nepřetavili

Do utkání vstoupili lépe hosté a vytvořili si dostatek šancí pro to, aby se dostali do vedení, ovšem nikdo nedokázal protlačit míč do branky a tak dle známého nepsaného pravidla, nedáš - dostaneš šli do vedení ve dvacáté druhé minutě domácí. Chyby stopera využil Tomáš Petrů 1:0. Čtyři minuty na to utekl po straně Petrů, přistrčil balon Novákovi, který poslal domácí do trháku. Za hosty mohl skórovat Bernášek, který šel sám na branku, ale neuspěl.

Veškeré šance Bělé šli vniveč

I v druhém poločase měli na svých kopačkách více hosté a domácí spoléhali na obranu a brejky. Veškeré akce hostů však končili na obraně, či špatné finální fázi a když už se dostali k zakončení na místě byl brankář. Konečný výsledek upravil v poslední minutě Jirka Kozák, který postupoval od poloviny hřiště sám a stanovil konečných 3:0.

TJ Sázavan Bezvěrov
Pavel Šulc: Z naší strany nebyl výkon tak fotbalový, ale proměnili jsme své šance.

TJ Sokol Dolní Bělá
Lukáš Matoušík: Začali jsme dobře, ale nevyužili jsme své šance a soupeř trestal.

P. Haubner [-] - M. Hejkal [-] , M. Novák [-] , J. Kubínek [-] (72. P. Bubník [-] ) , J. Šulc [-] , T. Petrů [-] , P. Šulc [-] , J. Petrů [-] , J. Kozák [-] , M. Malec [-] , M. Metlický [-] (83. M. Stibor [-] )

J. Polívka [-] - J. Volf [-] , L. Pešička [-] , L. Pešička [-] - D. Koudela [-] , J. Koudela [-] (62. J. Sidorjak [-] ) , T. Polcar [-] , T. Bušek [-] - M. Bernášek [-] (74. L. Matoušík [-] ) , O. Kroj [-] , L. Kolář [-] (57. P. Kaprál [-] ) -

ŽK: 49. J. Šulc - 19. J. Volf , 49. L. Pešička .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: REIPRICH Václav - RADA Jaroslav (N), MICHAL Michael (N).