5.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Poříčí porazilo Hranice a drží druhou příčku

30. T. Reitmeier , 45. T. Reitmeier , 50. L. Dufek , 55. P. Bureš - 75. Z. Bartošek , 86. A. Houdek (p.)
0

Poříčí B si doma poradilo s Hranicemi. Do 55. minuty to bylo 4:0 a úlevu na konci zápasu hosté potrestali dvěmi brankami, na bodový zisk to však bylo málo

Poříčí ovládlo první půli

Osmdesátka diváků se došla podívat na zápas nováčků v 1.B třídě, když se setkaly týmy z horní poloviny tabulky. Poříčí B na svém hřišti přivítalo Hranice. Oba celky na tom byly bodově na stejno s 12 body, tak se očekával vyrovnaný zápas, který také probíhal od první minuty. Postupem času převzaly otěže zápasu domácí hráči, kteří si postupem času začali vytvářet více brankových příležitostí, které nakonec v první půli proměnil výborně hrající Tomáš Reitmeier, který se trefil ve třicáté a poté i ve 45. minutě a bylo to 2:0 pro domácí.

Druhá půle přinesla čtyři branky

Do druhé půle vstoupili domácí v tom, v čem skončili první část a přidali další dvě branky, o které se postarali nejdříve Lukáš Dufek 3:0 a o pět minut později v 55. minutě dával na 4:0 Pavel Bureš. Když už na konci zápasu domácí mírně polevili v tempu, tak hosté stihli vstřelit dvě branky, které dal Zdeněk Bartošek a Aleš Houdek, který snižoval na konečných 4:2 pro domácí hráče z Poříčí.