7.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Kraslice si doma poradily s Jáchymovem

23. T. Dočkal (p.) , 35. T. Studeník , 56. T. Dočkal , 57. J. Berdych
0

Kraslice byly na svém hřišti produktivnější a na rozdíl od Jýchymova své šance proměnily a po zásluze zvítězily 4:0

Neproměněná tutovka na straně hostů

Osmdesát diváků se došlo podívat v Kraslicích na fotbal, který na svém hřišti přivítal předposlední tým tabulky Jáchymov. Hosté se mohli dostat rychle do vedení, ale v obrovské šanci zaváhal Tichý, když už obešel domácího gólmana, tak netrefil z malého vápna odkrytou bránu. Po neproměněných šancí hostí přišli na řadu domácí, když si k pokutovému kopu stoupnul Tomáš Dočkal a bez problémů poslal svůj tým do vedení 1:0. O deset minut později se domácí dostali do další šance, kterou proměnili a šli do dvoubrankového vedení, když se trefil Tomáš Studeník. Do konce první půle už se nic nestalo a domácí vedli v poločase 2:0.

Domácí si výhru pojistili rychlýmy dvěma góly

Ve druhé půli byli aktivnější domácí, kteří chtěli zápas co nejdříve rozhodnout, což se jim také podařilo velmi rychle, když po deseti minutách druhé půle přidal svůj druhý gól Tomáš Dočkal a bylo to 3:0. Neuběhla ani minuta a po rychlé akci to bylo 4:0, když se trefil Jiří Berdych. Do konce zápasu už se hrálo v poklidném tempu a domácí si dokráčeli k zasloužené výhře 4:0.

SK Kraslice
Tomáš Procházka: „Dneska docela dobrý, bylo to takový vyrovnaný, ale měli jsme víc šancí. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě.“

TJ Jáchymov
Rudolf Hellmich: „V první půli jsme za stavu 0:0 měli obrovskou šanci, kdy Tichý obešel gólmana a před prázdnou bránou selhal. Možná kdybychom daly šance co jsme měli, třeba by to vypadalo pro nás lépe.“