13.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Bochov si doma poradil s mladíky ze Slavkova

10. M. Frk , 19. J. Legr (vl.) , 50. K. Pacinda , 88. M. Janáček - 1. F. Machala (vl.) , 21. D. Deme
0

Nováček z Bochova se v 1.B třídě představil i před domácím publikem, když na svém hřišti přivítal silný Slavkov. Po vyrovnaném utkání se z výhry radoval nováček z Bochova, který je zatím stoprocentní.

Gól v první minutě si připsali hosté

Nejrychlejší gól padnul hned po rozehrávce, když se po rychlé akci trefil Slavkov. Bojovný a útočný fotbal přinesl další branky a první půle skončila 2:2. Ve druhé půli byli šťastnější domácí, když na konci zápasu měli hosté na kopačkách vyrovnání, když ale gól nedali, tak následně z protiútoku inkasovali čtvrtou branku a o vítězi bylo rozhodnuto.