6.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

Vojkovice s nulou vzadu vezou 3 body z Děpoltovic

0

Vojkovice si po třetí za sebou z venku vezou tři body

Poklidné tempo a jediný gól

Vojkovičtí ze tří dosavadních venkovních zápasů dvakrát vyhráli a určitě si přijeli pro výhru i do Děpoltovic.

A začali velmi dobře. Již v šesté minutě je po střele z vápna poslal do vedení Radek Petřík.

Dále se vlastně již nic zásadního do konce poločasu neodehrálo a tak se šlo do šaten za stavu 0:1.

Bezzubost domácích pokračovala nadále

Ani ve druhé části utkání se obraz hry moc nezměnil. Domácí se dostali pouze do jediné příležitosti, když zahrávali přímý kop, ovšem mizerně.

Deset minut před koncem zápasu unikl domácí obraně Václav Kučera a smlsl si i na gólmanovi, parádním lobem.