4.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Třebeš zvítězila na hřišti Týniště

0

Po vyrovnané první půli přišla druhá část hry, ve které měli hosté gólově navrch a díky tomu zvítězili 1:4.

Vyrovnaný poločas

Třebši se vydařil vstup do zápasu a hosté se již po sedmi minutách hry ujali vedení. Za změnou skóre stál hostující kapitán Michal Krykorka, který z velké vzdálenosti napřáhl ke střele a svojí střelou zaskočil domácího brankáře Jakuba Hlaváče. Z jednogólového vedení se fotbalisté Třebše radovali pouhých dvanáct minut. V devatenácté minutě se domácí po rohovém kopu opětovně dostali k balonu a díky hlavičce Martina Horáka srovnali na 1:1. Další minut prvního poločasu byly vyrovnané, oba týmy se tlačili do útoku, gólmani však další gól nepustili. Poločas tak skončil nerozhodně 1:1.

Třebeš rozhoduje

Ve druhém poločase byli výrazně nebezpečnější hráči Třebše. Týniště se spoléhalo na dlouhé balony směřující na útočné hráče. Takové akce však domácím příliš úspěchu nepřinesly. Hosté naopak hrozili díky rychlým přechodům do útoku a přečíslením. Díky tomu se Třebeš v padesáté třetí minutě znovu ujala vedení, když se prosadil Jiří Černý. Za příznivého stavu fotbalisté Třebše nadále pokračovali ve svém aktivním pojetí hry. Hosté si vytvářeli šance, z nichž řada zůstala i díky gólmanovi Jakubu Hlaváčovi nevyužita. Gólovou pojistku svému vedení Třebeš přidala dvacet minut před koncem, když na 1:3 zvyšoval Jiří Zeman. Závěrečným dramatům pak hosté předešli čtvrtým gól, o který se v osmdesáté třetí minutě postaral střídající záložník Lukáš Drapák. Třebeš tak zvítězila na hřišti Týniště 1:4.