4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Budišov B vybojoval alespoň remízu

46. M. Holubář (p.) , 82. M. Holubář (p.) - 20. J. Slabý , 38. M. Bednář
0

Budišov B po nepovedené první půli musel zachrańovat výsledek díky střelecky zdařilejší druhé půlce zásluhou Milana Holubáře

Hosté v první půli dvakrát udeřili

Do první půle vstoupili hosté z Rouchovan velice aktivně. Po první desetiminutovce nakopávání, totiž zjistili, že se dá hrát po zemi přes střed na Milana Bednáře, který se ujal dirigování celého mužstva. Nutno říci, že to mu sedělo náramně, skoro jako dirigentovi před orchestrem. Vysoké napadání hostí úplně ochromilo domácího soupeře a na hřišti jakoby bylo jen jedno mužstvo, ale i přes to, se poprvé zavlnila síť až ve 20. minutě. To Jiří Králík vyslal Jaroslava Slabého do brejku a tento zkušený kanonýr se nemýlil -0:1. Další zápis mezi střelce byl opět u hostí. Ve 38. minutě se k trestnému kopu postavil Milan Bednář a s přehledem míč uklidil do sítě 0:2. Další navýšení skóre měl na hlavě Jaroslav Slabý, ale míč skončil jen kousek vedle tyčky.

Milan Holubář domácím vystřílel alespoň jeden bod

Druhý poločas byl ze strany hostí pasivní a tak se začali do hry dostávat domácí. Už ve 46. minutě po zákroku Petra Jelínka byl nařízen penaltový kopkterý proměnil Milan Holubář -1:2. Ve 48. minutě přišla další odpískaná penalta, tentokráte na druhé straně (že by kompenzační?). Po neshodách kdo tento kop zahraje a bilancích těchto neproměněných situací z minulé sezóny, se k míči postavil Milan Bednář a bohužel pro hosty neproměnil. Následně se začala hra srovnávat, ale pro diváky už nebyla tak atraktivní jako v první půli, páč akcí v součtu na obou stranách nebylo mnoho. V 82. minutě pak jestřábí oko rozhodčího překonalo přírodní zákony a vidělo z půlky ruku zády otočeného hráče, který zpracovával míč. Třetí penaltu, která dala finální podobu výsledku 2:2 proměnil opět Milan Holubář.

1.SK Rouchovany
Jelínek Petr, hráč: Na pozici brankáře se nám tuto sezónu již objevilo třetí jméno a to navrátilce Davida Holoubka, který po cca pěti letech začal resuscitovat kariéru po zranění a vypadá to nadějně.