9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Tři body zůstaly v Mrákově

0

Boj nakonec rozhodla branka v druhém poločase.

Dobrý defenzivní výkon obou mužstev

První poločas měli blíže ke gólu hosté, jejichž tým byl poznamenán marodkou některých z opor. I přesto hosté předváděli dobrý fotbal a vypracovali si několik šancí, Radim Ebenhöh dokonce nastřelil břevno, bohůžel pro hosty, šance zůstaly nevyužity, a tak se do kabin šlo za remízového stavu.

V druhém poločase již převzali otěže domácí.

Domácí v prvním poločase hrozili především z brejkových situací, v druhém poločase se stále víc a víc tlačili do zakončení, ale gólově se ne a ne prosadit. První gól v sezoně si Milan Smazal schoval na správný okamžik a v 74. minutě po přečíslení hostující obrany skóroval - 1:0. Nakonec to byl jediný a o to důležitější gól zápasu a proto mohl být Milan Smazal oslavován jako domácí hrdina.