11.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

Vřesina podlehla Polance

35. M. Blažek , 90. M. Smrčka (p.) - 66. E. Nitka , 79. J. Homola (vl.) , 89. M. Pračikov (p.)
0

Muži B měli lepší vstup do utkání a mohli se ujat již na začátku vedení.První branka padla až ve 35´kdy zblízka prostřelil gólmana Adam Kropka a Vřesina vedla 1:0.Tak skončil i poločas.

Ve druhé půli jsme však vyrobili několik chyb.Polanka vyrovnala z penalty v 66´1:1.V 79´šla střela do opuštěné branky a Homola ji vykopnout již nestačil 1:2.V 89´špatně odkopl míč Matula a bylo to již 1:3.V 90´pronikl do vápna Seget a byl podražen.Penaltu pak proměnil Marek Smrčka 2:3.Škoda ztráty bodů po vítězství v Hošťálkovicích jsme se mohli posunout  do středu tabulky MěP.