12.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Mnětice na Jaroslav nestačily

0

Domácí se proti favoritovi dostali do vedení v 11.minutě zásluhou Doležala. Za hosty dokázali odpovědět Peška se Sodomkou. Zlom nastal ve 38.minutě, kdy mnětický D.Ruprecht inkasoval červenou kartu za zmaření brankové příležitosti. Jaroslav odskočila do poločasu o další dvě branky a o vítězi prakticky nebylo pochyb. V závěru ještě hosté upravili na konečných 1:5.

Autor: L. N.

TJ Sokol Mnětice
D. Holub [-] - M. Voženílek [-] , i. Ruprecht, [-] , D. Ruprecht [-] , J. Neugebauer [-] - M. Tláskal [-] , A. Novák [-] , M. Václavek [-] , P. Chmelař [-] - P. Vafka [-] , P. Doležal [-] (59. J. Skala [-] ) -

TJ Jaroslav
D. Limberský [-] - J. Trunec [-] , L. Hloupý [-] , S. Trunec [-] (68. M. Šebetka [-] ) , A. Pištora [-] - J. Friml [-] , V. Jirout [-] , L. Rychtařík [-] , A. Žídek [-] - T. Sodomka [-] (59. F. Marci [-] ) , J. Peška [-] (84. J. Houžvička [-] )

ŽK: 25. M. Tláskal , 31. i. Ruprecht, - 16. T. Sodomka . ČK: 38. D. Ruprecht .
Hráči zápasu: J. Peška .
Místo: Mnětice. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Hamrník Miroslav - PELEJ Vladimír (N), BEZDÍČEK Tomáš (N).