13.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Opatovice - Mnětice 7:3

17. J. Blažek , 59. M. Vandas , 70. J. Blažek , 76. M. Vandas (p.) , 85. M. Vandas , 87. M. Křovák , 88. M. Vandas - 35. M. Tláskal , 45. T. Hutla , 67. J. Palenčár
0

Hosté vyhráli první poločas, opatovičtí nesložili zbraně a ve druhém dějství se dostali na průběžný stav 4:3. Mněticím poté totálně nevyšel závěr zápasu a Opatovice přidaly v posledních minutách další tři branky. Střelecky vynikl čtyřgólový Vandas.

Autor: L. N.

AFK Opatovice n. L. B
D. Adamuška [-] - R. Richter [-] , D. Vosáhlo [-] , P. Svoboda [-] , M. Špalek [-] - M. Vandas [-] , T. Krsek [-] , M. Jánoš [-] , M. Křovák [-] - L. Perůžek [-] , J. Blažek [-] -

TJ Sokol Mnětice
J. Kučera [-] - J. Tilšer [-] , J. Skala [-] , J. Palenčár [-] , T. Hutla [-] , M. Václavek [-] , M. Tláskal [-] , M. Voženílek [-] , P. Vafka [-] , i. Ruprecht, [-] , J. Neugebauer [-]

ŽK: 90. P. Svoboda - 57. M. Tláskal .
Hráči zápasu: M. Vandas .
Místo: Opatovice nad Labem. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Mencl Jan - VONDROUŠ František (N), PELEJ Vladimír (N).