4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Blovice berou první tři body

20. T. Karl (p.) - 14. V. Šeba , 27. K. Hajský , 51. T. Matoušek , 55. V. Šeba (p.) , 77. V. Davídek , 80. V. Davídek , 86. M. Kašpar
0

Losiná mělana svém kontě tři body a další chtěla přidat i tentokrát. Blovice měli ze tří zápasů měl jen dva body a pro nějaký ten bod si přijeli i do Losiné. Zápas nakonec dopadl jednoznačně pro hosty.

Vyrovnaná první půle

Začátek zápasu byl vcelku vyrovnaný. První branky se dočkali hosté. Ve 14. minutě se prosadil Václav Šeba. Domácím se ale podařilo vyrovnat už za šest minut. Postaral se o tom Tomáš Karl z pokutového kopu. V 27. minutě se vedení ujmuli opět hosté a to zásluhou Karla Hájského. Takovýmto výsledkem i poločas skončil.

Dominance hostů

Do druhého poločasu šli domácí se snahou obrátit zápas. Byli to ale opět hosté kteří skórovali. Prosadil se Tomáš Matoušek. Už za čtyři minuty bylo ještě hůře pro Losinou.  Pokutový kop proměnil Václav Šeba. Poté následovala nudnější dvacetiminutovka kdy se hra srovnala. V 77. minutě zvyšoval už na 5:1 Václav Davídek. Tentýž hráč přidal další branku v 80. minutě. Poslední gól zápasu přidal Matyáš Kašpar v 86. minutě a zápas tak skončil 7:1 pro Blovice.

TJ Sokol Losiná B
J. Gubiš [-] - M. Lepší [-] (46. O. Tic [-] ) , J. Honzík [-] , Č. Velíšek [-] - V. Šlais [-] , F. Mádr [-] (17. D. Matulka [-] ) , M. Laštovka [-] (68. T. Albl [-] ) , V. Topinka [-] - T. Karl [-] , D. Zeman [-] , O. Fremr [-] (46. T. Hrach [-] ) -

TJ Sokol Blovice
J. Šabata [-] - J. Fischer [-] (79. T. Kotous [-] ) , O. Laibl [-] , T. Matoušek [-] (63. J. Diviš [-] ) , J. Nováček [-] (74. M. Kašpar [-] ) , K. Hajský [-] , J. Calta [-] , J. Stegmuller [-] , J. Veselovský [-] , V. Davídek [-] , V. Šeba [-]

ŽK: 28. D. Matulka , 55. Č. Velíšek - 88. K. Hajský .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: Langmajer Ladislav - KARL František (N), HEŘMAN Miloš (N).