Dolany mají další výhru, dvakrát se trefil Kroka

32. J. Kuneš , 70. Š. Marek - 22. I. Tokar , 29. R. Kroka , 43. P. Cejnar , 60. R. Kroka
0

Jak se utkání vyvíjelo?

TJ Dolany u Jaroměře
Pavel Martínek: Do Velkého Poříčí jsme odjížděli jako druhý tým tabulky a vrátili se jako lídr. Naše sestava se doslova rozpadla při cestě, když začaly chodit omluvenky hráčů. Naopak domácí nic nepodcenili a do sestavy zapojili celkem 5 hráčů kteří nastoupili v sobotu za A mužstvo. To bylo i na hře znát a od začátku měli domácí míč více na svých kopačkách, ale vlastní nepřesností se do větších šancí nedostávali. A tak prakticky z první naší šance ve 22. minutě se prosadil Tokar. Ve 29. minutě přidal druhý gól pěknou střelou Kroka. Domácí zbraně nesložili a po dobývání naší branky se ve 32. minutě hlavou prosadil domácí Kuneš. Ve 43. minutě posadil Tokar rohový kop přímo na hlavu Cejnara a do kabin jsme šli s příjemným vedením o dvě branky. Po přestávce domácí vsadili vše na útočnou kartu, ale stejně jako v prvním poločasu je nepřesnosti brzdily. V 60. minutě Kroka rozehrával přímý kop a nemýlil se - pěknou střelou nedal domácímu brankáři šanci 1:4. O deset minut později domácí Marek snížil křížnou střelou na 2:4. Od této chvíle byli domácí zase aktivnější, ale naše obrana pracovala spolehlivě. To domácí nesli těžce a značně přitvrdili hru a vylévali si zlost na rozhodčích, které je nutno opět pochválit za dobře odvedenou práci a po vychladnutí domácích hlav i oni mohou být spokojeni, s tím, co všechno jim rozhodčí odpustil. I přes krásný pohled na tabulku zůstáváme nohama na zemi a k záchraně v OP nám chybí ještě 15 bodů. Hned další domácí zápas bude velice těžký.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Škoda Martin - HOLBIK Pavel, VANČÁK Josef.