7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Jestřebí ovládlo přestřelku

0

Jestřebí hrálo doma a na programu dne bylo klání s Lokotkou áčkem, což je tým, kterému patří třetí místo v tabulce. Schylovalo se tak k vyrovnané bitvě, kterou nakonec ovládli hráčí domácího celku...

Domácí jsou ve vedení

I v tomto zápase se Jestřebí nepředvedlo tak jak chtělo. Po většinu utkání byla na míči lepší Lokotka a de facto odehrávala nejen tento poločas na polovině hřiště domácích, kteří zpravidla hrozili pouze z brejku. V 17. minutě se jako první trefil David Šmejkal, kterému přistál dobře koputý centr na hlavě a ten z vápna přesně uklidil do sítě. Na 2:0 dával kapitán domácích Pilař, který se zase blýskl samostatnou akcí. To bylo ve 32. minutě, jenže za šest minut provedl kiks Karas a o snížení skóre se postaral Ondřej Pospíšil. Takhle dopadla první polovina hry, kterou domácí drželi ve vedení 2:1.

Padlo krásných pět branek

Ve druhé půli se chtěli Lokotští předvést a hlavně srovnat stav utkání a bojovat o cenné body, které určitě nebyli nereálné. Jenže útoku se věnovali více, než obraně a toho domácí využívali rychlými protiútoky. Domácí toho dost zahodili, ale trefit se dokázali hned třikrát. V 61. minutě se trefil opět Dvid Šmejkal. V 75. minutě zase pro změnu Věchet a v 85. minutě záložník Kolařík. Hosté jezdili, co mohli a ani za nepříznivého stavu nic nezabalili. Nakonec snížili na 5:3, když se prosadili Viktor Česenek a Jakub France a to v posledních minutách utkání. Navíc měli i šanci, kterou domácí vykopávali z brankové čáry. Domácí můžou být za body jedině rádi, protože berou ubojovaný výsledek 5:3.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenér Jestřebí): Lokotka má dobrý mančaft, přehrávali nás, ale my jsme je, nejspíše jednoduchou hrou, nakonec porazili, alespoň na ty branky. Kluci od nás bojovali, ale hosté to ani za stavu 5:2 nepoložili a snažili se o zvrat. Za nás dnes určitě vypíchnu Kolaříka. Také Šafránka, který nastoupil asi po roční pauze. Závěrem dejme i Šmejkala, přeci jen dal dnes nejvíce branek.

M. Procházka [-] - D. Šmejkal [-] , S. Šafránek [-] , J. Trhlík [-] , L. Trnečka [-] , P. Wágner [-] , J. Pilař [-] , L. Prkno [-] , M. Kolařík [-] , M. Kněžour [-] , T. Karas [-]