18.kolo, Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Z rozhodnutého utkání se nakonec stalo drama

0

Mostek chtěl odčinit domácí zaváhání se Rtyní a tak jel do Kocbeře odhodlaně bojovat o body.

Nepříliš pohledné utkání rozhodoval především důraz a efektivita v proměňování několika málo šancí, které si obě mužstva vytvořila. V tomto ohledu byli lepší domácí a i když téměř rozhodnuté utkání nechali ještě v závěru zdramatizovat, nakonec bez větších problémů dokráčeli k vítězství 4:2

Tři branky v hostující síti

I přes to, že utkání příliš fotbalové krásy nepobralo, hrstka diváků, která si našla cestu na hřiště v Kocbeři se rozhodně nenudila. Utkání se hrálo bojovně, především ve středu pole. Domácí byli důraznější a hlavně efektivnější a odměnou jim za to byla vedoucí branka, která Mostek nahlodala. Toho dokázali domácí dokonale využít a dalšími dvěma přesnými zásahy určili poločasové skóre 3:0

Drama do závěrečných minut

Když se hráči obou celků pouštěli do druhého poločasu, tak jistě neměli tušení, jaké drama se ještě v Kocbeři odehraje. Brzy se totiž nechal naprosto zbytečně a nepochopitelně vyloučit domácí Béna, což byla pro bojující Mostek veliká vzpruha. Ukání znovu nabralo na obrátkách a právě Mostek dokázal během chvíle snížit na rozdíl jediné branky. Pak ovšem přišlo nepříjemné zranění brankáře hostů což utkání také hodně poznamenalo. Bojovalo se na obou stranách barikády, branka však přišla pouze jedna a bohužel pro Mostek na 4:2 a to byl definitivní konec nadějí. Na nic dalšího se už hosté nezmohli a tak odjíždějí domů s prázdnou.

TJ Jiskra Kocbeře
Celý tým domácích: Posíláme do Mostku přání brzkého uzdravení pro nepříjemně zraněného brankáře!