24.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2014-2015

Derby vyznělo lépe pro domácí

0

Hradiště se posunulo na 4. místo v tabulce.

Do poločasu na tom byl lépe Srch

Ve 12. minutě se mohli radovat hosté po vstřeleném gólu Maivalda, pak ale převzali otěže podle očekávání domácí, začali soupeře tlačit.
Do konce poločasu, až na pár drobných šancí, se nic velkého nestalo. Do šaten se šlo tedy za stavu 0:1.

Drtivá převaha domácích

V 59. minutě nejprve Klouda srovnal na 1:1 a z velkého tlaku domacích se hráči Hradiště mohli za dvacet minut radovat znova, fanoušky rozjásal Shejbal. V závěru utkání na konečných 3:1 skóroval obránce Šibrava. V 90. minutě hostující stoper Třešňák viděl červenou kartu a tak poslední vteřiny zápasu Srch dohrával v deseti.

4. místo v tabulce + skvělý týmový výkon aneb pochvala pro všechny zůčastněné v poli