Pardubický | 1.A třída
2023-2024
-
Svitavy B - D. Újezd 57-14-29 % 2:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Slatiňany - Polička 86-14-0 % 3:2 (1:1) 12.08. 17:00 -
Letohrad B - Mor. Třebová 71-0-29 % 2:6 (1:3) 13.08. 10:15 -
Jablonné - Jiskra 71-0-29 % 2:0 (0:0) 13.08. 16:00 -
Zámrsk - Č. Heřmanice 72-14-14 % 2:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Ústí n/O B - Skuteč 42-29-29 % 2:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Proseč - Žamberk 72-14-14 % 2:1 (2:1) 13.08. 17:00
-
Mor. Třebová - Slatiňany 80-0-20 % 4:1 (1:0) 19.08. 10:15 -
Žamberk - Svitavy B 80-0-20 % 3:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
D. Újezd - Jablonné 20-20-60 % 1:1 (0:0) 20.08. 14:00 -
Č. Heřmanice - Ústí n/O B 100-0-0 % 0:1 (0:1) 19.08. 16:00 -
Polička - Proseč 40-40-20 % 2:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Jiskra - Zámrsk 40-0-60 % 1:3 (0:2) 19.08. 17:00 -
Skuteč - Letohrad B 100-0-0 % 5:1 (4:0) 20.08. 17:00
-
Slatiňany - Skuteč 22-45-33 % 4:1 (1:0) 26.08. 17:00 -
Zámrsk - D. Újezd 100-0-0 % 3:0 (3:0) 26.08. 17:00 -
Letohrad B - Č. Heřmanice 78-0-22 % 3:0 (1:0) 27.08. 10:15 -
Jablonné - Žamberk 45-22-33 % 3:0 (1:0) 27.08. 16:00 -
Ústí n/O B - Jiskra 89-0-11 % 6:3 (1:1) 27.08. 17:00 -
Polička - Mor. Třebová 33-11-56 % 2:3 (1:3) 26.08. 17:00 -
Proseč - Svitavy B 89-0-11 % 0:1 (0:0) 27.08. 17:00
-
D. Újezd - Ústí n/O B 42-29-29 % 0:1 (0:0) 02.09. 17:00 -
Mor. Třebová - Proseč 100-0-0 % 3:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Svitavy B - Jablonné 14-14-72 % 1:3 (0:3) 03.09. 17:00 -
Žamberk - Zámrsk 43-14-43 % 2:3 (2:3) 02.09. 17:00 -
Č. Heřmanice - Slatiňany 29-0-71 % 7:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Jiskra - Letohrad B 57-14-29 % 2:4 (2:2) 02.09. 17:00 -
Skuteč - Polička 57-14-29 % 3:1 (1:0) 03.09. 17:00
-
Mor. Třebová - Skuteč 83-17-0 % 2:5 (1:3) 09.09. 17:00 -
Zámrsk - Svitavy B 100-0-0 % 1:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
Letohrad B - D. Újezd 83-0-17 % 1:1 (0:1) 10.09. 10:15 -
Ústí n/O B - Žamberk 50-33-17 % 3:1 (1:0) 10.09. 17:00 -
Polička - Č. Heřmanice 50-0-50 % 3:2 (2:0) 10.09. 17:00 -
Proseč - Jablonné 66-17-17 % 5:1 (3:0) 10.09. 17:00 -
Slatiňany - Jiskra 67-33-0 % 7:0 (3:0) 10.09. 17:00
-
Svitavy B - Ústí n/O B 40-0-60 % 1:4 (0:2) 17.09. 16:30 -
Žamberk - Letohrad B 100-0-0 % 1:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Č. Heřmanice - Mor. Třebová 80-0-20 % 3:3 (1:2) 17.09. 16:00 -
Jablonné - Zámrsk 60-40-0 % 1:3 (0:2) 17.09. 16:00 -
D. Újezd - Slatiňany 20-40-40 % 2:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Jiskra - Polička 20-0-80 % 0:3 (0:2) 17.09. 16:30 -
Skuteč - Proseč 60-0-40 % 2:4 (1:2) 17.09. 16:30
-
Slatiňany - Žamberk 100-0-0 % 4:1 (2:1) 23.09. 10:15 -
Mor. Třebová - Jiskra 100-0-0 % 2:1 (1:1) 23.09. 16:30 -
Letohrad B - Svitavy B 50-33-17 % 4:0 (1:0) 24.09. 10:15 -
Polička - D. Újezd 100-0-0 % 1:1 (1:1) 23.09. 16:30 -
Proseč - Zámrsk 17-33-50 % 0:0 (0:0) 24.09. 16:30 -
Skuteč - Č. Heřmanice 83-17-0 % 3:2 (2:0) 23.09. 16:30 -
Ústí n/O B - Jablonné 100-0-0 % 5:1 (2:1) 24.09. 15:00
-
Zámrsk - Ústí n/O B 45-22-33 % 1:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Svitavy B - Slatiňany 45-22-33 % 4:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Žamberk - Polička 45-22-33 % 2:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
D. Újezd - Mor. Třebová 0-22-78 % 5:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
Č. Heřmanice - Proseč 45-11-44 % 2:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Jiskra - Skuteč 11-22-67 % 0:2 (0:0) 30.09. 16:00 -
Jablonné - Letohrad B 56-22-22 % 5:1 (2:0) 01.10. 16:00
-
Slatiňany - Jablonné 72-14-14 % 2:2 (2:0) 07.10. 16:00 -
Mor. Třebová - Žamberk 71-0-29 % 2:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Letohrad B - Zámrsk 0-14-86 % 0:6 (0:2) 08.10. 16:00 -
Polička - Svitavy B 72-14-14 % 2:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Proseč - Ústí n/O B 57-0-43 % 7:2 (3:2) 08.10. 16:00 -
Skuteč - D. Újezd 86-0-14 % 3:5 (0:4) 08.10. 16:00 -
Č. Heřmanice - Jiskra 71-0-29 % 5:0 (2:0) 08.10. 16:00
-
Žamberk - Skuteč 17-33-50 % 3:5 (1:3) 14.10. 15:30 -
Svitavy B - Mor. Třebová 0-33-67 % 2:3 (2:0) 15.10. 15:30 -
Zámrsk - Slatiňany 100-0-0 % 7:4 (3:2) 14.10. 10:30 -
Jablonné - Polička 50-0-50 % 1:4 (1:2) 15.10. 15:30 -
D. Újezd - Č. Heřmanice 50-33-17 % 2:1 (2:0) 15.10. 15:30 -
Jiskra - Proseč 0-33-67 % 2:2 (1:0) 14.10. 15:30 -
Ústí n/O B - Letohrad B 100-0-0 % 0:2 (0:0) 15.10. 16:00
-
Mor. Třebová - Jablonné 100-0-0 % 3:1 (1:1) 21.10. 10:15 -
Slatiňany - Ústí n/O B 62-25-13 % 1:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Č. Heřmanice - Žamberk 74-13-13 % 4:2 (3:2) 22.10. 15:30 -
Jiskra - D. Újezd 37-25-38 % 0:3 (0:1) 22.10. 15:30 -
Skuteč - Svitavy B 87-13-0 % 4:3 (3:2) 22.10. 15:30 -
Polička - Zámrsk 25-25-50 % 0:5 (0:1) 22.10. 15:30 -
Proseč - Letohrad B 87-0-13 % 1:0 (0:0) 22.10. 15:30
-
D. Újezd - Proseč 40-60-0 % 2:4 (1:2) 28.10. 14:00 -
Svitavy B - Č. Heřmanice 100-0-0 % 2:2 (1:1) 29.10. 14:00 -
Žamberk - Jiskra 80-0-20 % 0:0 (0:0) 28.10. 15:00 -
Zámrsk - Mor. Třebová 100-0-0 % 7:3 (5:3) 28.10. 14:00 -
Letohrad B - Slatiňany 80-0-20 % 1:2 (0:0) 29.10. 14:00 -
Jablonné - Skuteč 20-0-80 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:00 -
Ústí n/O B - Polička 80-0-20 % 2:0 (2:0) 29.10. 14:30
-
Slatiňany - Proseč 83-0-17 % 5:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Mor. Třebová - Ústí n/O B 83-17-0 % 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Polička - Letohrad B 100-0-0 % 1:3 (0:2) 05.11. 14:00 -
D. Újezd - Žamberk 100-0-0 % 2:3 (1:2) 05.11. 14:00 -
Č. Heřmanice - Jablonné 83-0-17 % 4:0 (1:0) 04.11. 10:15 -
Skuteč - Zámrsk 34-33-33 % 1:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Jiskra - Svitavy B 66-17-17 % 1:0 (0:0) 04.11. 14:00
-
Žamberk - Proseč 50-33-17 % 2:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Polička - Slatiňany 71-0-29 % 0:6 (0:2) 24.03. 15:00 -
Mor. Třebová - Letohrad B 100-0-0 % 2:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
D. Újezd - Svitavy B 86-14-0 % 3:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Č. Heřmanice - Zámrsk 43-14-43 % 2:3 (1:3) 24.03. 15:00 -
Jiskra - Jablonné 43-14-43 % 3:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Skuteč - Ústí n/O B 57-14-29 % 3:1 (1:1) 24.03. 15:00
-
Svitavy B - Žamberk 33-17-50 % 3:2 (1:0) 30.03. 15:00 -
Slatiňany - Mor. Třebová 50-0-50 % 0:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
Zámrsk - Jiskra 83-0-17 % 9:0 (4:0) 30.03. 15:00 -
Letohrad B - Skuteč 0-0-100 % 1:1 (1:1) 31.03. 10:15 -
Proseč - Polička 100-0-0 % 2:0 (0:0) 31.03. 15:00 -
Jablonné - D. Újezd 33-17-50 % 0:4 (0:2) 31.03. 15:00 -
Ústí n/O B - Č. Heřmanice 83-0-17 % 6:4 (4:0) 31.03. 15:00
-
Mor. Třebová - Polička 80-0-20 % 5:0 (3:0) 07.04. 16:30 -
Svitavy B - Proseč 60-20-20 % 6:1 (3:0) 07.04. 16:30 -
Žamberk - Jablonné 80-0-20 % 0:2 (0:1) 06.04. 16:30 -
Č. Heřmanice - Letohrad B 80-0-20 % 3:3 (3:1) 07.04. 16:00 -
Jiskra - Ústí n/O B 20-0-80 % 1:2 (1:1) 06.04. 16:30 -
Skuteč - Slatiňany 80-20-0 % 1:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
D. Újezd - Zámrsk 20-0-80 % 2:3 (1:2) 06.04. 16:30
-
Zámrsk - Žamberk 83-0-17 % 7:0 (1:0) 13.04. 16:30 -
Slatiňany - Č. Heřmanice 100-0-0 % 3:3 (2:3) 13.04. 16:30 -
Letohrad B - Jiskra 67-33-0 % 0:0 (0:0) 14.04. 10:15 -
Jablonné - Svitavy B 33-50-17 % 1:2 (0:1) 14.04. 16:00 -
Ústí n/O B - D. Újezd 83-0-17 % 1:1 (0:1) 14.04. 16:30 -
Polička - Skuteč 17-17-66 % 1:0 (0:0) 14.04. 16:30 -
Proseč - Mor. Třebová 0-0-100 % 2:1 (1:0) 14.04. 16:30
-
D. Újezd - Letohrad B 100-0-0 % 2:1 (0:0) 21.04. 17:00 -
Svitavy B - Zámrsk 17-17-66 % 1:2 (0:0) 21.04. 17:00 -
Žamberk - Ústí n/O B 50-17-33 % 0:1 (0:1) 20.04. 17:00 -
Č. Heřmanice - Polička 67-0-33 % 1:1 (0:0) 21.04. 16:00 -
Jablonné - Proseč 17-0-83 % 1:1 (1:1) 21.04. 16:00 -
Jiskra - Slatiňany 50-33-17 % 1:1 (1:0) 21.04. 16:00 -
Skuteč - Mor. Třebová 50-17-33 % 2:0 (0:0) 21.04. 17:00
-
Slatiňany - D. Újezd 83-0-17 % 27.04. 17:00 -
Mor. Třebová - Č. Heřmanice 83-0-17 % 27.04. 10:15 -
Zámrsk - Jablonné 100-0-0 % 27.04. 17:00 -
Letohrad B - Žamberk 66-17-17 % 28.04. 10:15 -
Polička - Jiskra 83-17-0 % 28.04. 17:00 -
Proseč - Skuteč 33-17-50 % 28.04. 17:00 -
Ústí n/O B - Svitavy B 83-0-17 % 28.04. 17:00
-
Zámrsk - Proseč -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Svitavy B - Letohrad B -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Žamberk - Slatiňany -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Č. Heřmanice - Skuteč -:- (-:-) 05.05. 16:00 -
Jablonné - Ústí n/O B -:- (-:-) 05.05. 16:00 -
Jiskra - Mor. Třebová -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
D. Újezd - Polička -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Letohrad B - Polička -:- (-:-) 08.05. 10:15 -
Jablonné - Č. Heřmanice -:- (-:-) 08.05. 16:00 -
Ústí n/O B - Mor. Třebová -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Zámrsk - Skuteč -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Proseč - Slatiňany -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Žamberk - D. Újezd -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Svitavy B - Jiskra -:- (-:-) 08.05. 17:00
-
Slatiňany - Svitavy B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Mor. Třebová - D. Újezd -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Letohrad B - Jablonné -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Polička - Žamberk -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Proseč - Č. Heřmanice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Skuteč - Jiskra -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Ústí n/O B - Zámrsk -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Zámrsk - Letohrad B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Svitavy B - Polička -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Žamberk - Mor. Třebová -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Jablonné - Slatiňany -:- (-:-) 19.05. 16:00 -
Ústí n/O B - Proseč -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Jiskra - Č. Heřmanice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
D. Újezd - Skuteč -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Mor. Třebová - Svitavy B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Slatiňany - Zámrsk -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Letohrad B - Ústí n/O B -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Č. Heřmanice - D. Újezd -:- (-:-) 26.05. 16:00 -
Skuteč - Žamberk -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Polička - Jablonné -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Proseč - Jiskra -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
D. Újezd - Jiskra -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Svitavy B - Skuteč -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Žamberk - Č. Heřmanice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Zámrsk - Polička -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Letohrad B - Proseč -:- (-:-) 02.06. 10:15 -
Jablonné - Mor. Třebová -:- (-:-) 02.06. 16:00 -
Ústí n/O B - Slatiňany -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Mor. Třebová - Zámrsk -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Polička - Ústí n/O B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Slatiňany - Letohrad B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Č. Heřmanice - Svitavy B -:- (-:-) 09.06. 16:00 -
Jiskra - Žamberk -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Skuteč - Jablonné -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Proseč - D. Újezd -:- (-:-) 08.06. 17:00
Rozhovory
- Už jako malý jsem měl rád Petra Čecha a nějak mě to do brány táhlo, říká René Vyšohlíd
- Rozhodnout v nastavení proti svému bývalému klubu je speciální okamžik, říká Daniel Dvorský
- Bez fotbalu není život, říká David Bárta, vítěz hráče kola
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Zámrsk | 18 | 66:19 | 48 |
2 | FK Junior Skuteč | 18 | 45:31 | 36 |
3 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B | 18 | 39:28 | 36 |
4 | SKP Slovan Moravská Třebová | 18 | 42:37 | 32 |
5 | TJ Sokol Dolní Újezd | 18 | 37:26 | 28 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Emanuel Rožek | 24 |
2 | Michal Jiráský | 17 |
3 | Jakub Slavík | 13 |
4 | Jan Lexmaul | 12 |
5 | Radek Klíma | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Novotný | 67 | 53,2% | 0 |
2 | Venca Likeš | 63 | 52,9% | 0 |
3 | Miroslav Novotný | 63 | 53,4% | 0 |
4 | Josef Paulovič | 60 | 47,6% | 0 |
5 | Martin Pavliš | 27 | 48,2% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 22:47 26.4.2024 Tip: výhra domácích Slatiňany R. Hruška 22:47 26.4.2024 Tip: výhra hostů Č. Heřmanice R. Hruška 22:47 26.4.2024 Tip: výhra domácích Zámrsk R. Hruška 22:47 26.4.2024 Tip: výhra hostů Žamberk R. Hruška 22:47 26.4.2024 Tip: výhra domácích Polička