25.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Nerozhodný zápas pokračoval do penalt

0

Domácí Slatiňany, které už mají jisté první místo v tabulce, hostily Staré Hradiště.

Souboj s počasím, ve kterém si každý tým připsal po jedné brance, obě mužstva ale ještě nastřelila jednou brankovou konstrukci.

První poločas bez branek

Domácí drželi sice více míč na kopačkách ovšem do šance se z brejků dostávali spíše hosté. V 9. minutě vychytal brankář Augustin hostujícího Stefanova a o pár minut později si na něm vylámal zuby i útočník Klouda.

Pokorný vzal tři minuty před koncem hostům tři body

I po změně stran domácí převážně kombinovali na středu hřiště a i přes větší tlak se do šancí moc nedostávali. V 74. minutě na 0:1 z pohledu domácích poslal do vedení Hradiště Klouda. Poslední minuty zápasu ale patřily domácím a závěrečný tlak přinesl branku v 87. minutě z kopaček Pokorného. Ve zbytku zápasu se nic zvláštního nestalo, šlo se tedy na pokutové kopy.

Úspěšnější byli hosté

Penaltový rozstřel z pohledu domácích 4:5. Rozhodující penaltu zařídil obránce Šibrava.

Spartak Slatiňany
Trenér P. Myška: Více ze hry, ale bez gólového efektu.

TJ Sokol Staré Hradiště
Jednatel L. Bašta: Spravedlivá remíza a úmorné vedro. Pochvala pro celý tým za bojovnost, jmenovitě výkonem oslnili: Češka, Šibrava, Pitterle a záložník Oulický.

R. Augustin [-] - T. Beneš [-] , D. Mihulka [-] , P. Vladyka [-] , J. Málek [-] (46. P. Hanuš [-] ) - J. Koblasa [-] , .. Koudelka [-] , D. Tesař [-] (80. .. Mikan [-] ) , V. Trňák [-] , M. Pokorný [-] - J. Kopecký [-]

M. Češka [-] - J. Šibrava [-] , P. Hýsek [-] , T. Pitterle [-] , P. Němec [-] - M. Hudec [-] , V. Oulický [-] , J. Šlégr [-] - R. Stefanov [-] , R. Klouda [-] , R. Šmíd [-] (62. J. Louvar [-] )

Místo: Slatiňany. Počet diváků: 80.