25.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Pomezí předskočilo Načešice v tabulce

0

150 diváků bylo dnes za krásného počasí svědky utkání mezi Pomezím a Načešicemi.

Gól domácích v 1. minutě

Několik málo vteřin po úvodním výkopu se trefil Pořízka. Domácí pak soupeře do ničeho nepouštěli a vytvořili si i další šance. Gól na 2:0 přišel v 32. minutě z kopaček Erenbergera a to dodali domácím klid.

Pomezí si pohlídalo vedení

Hosté ve druhé půli začali hrozit z brejků a dobře kopaných standartních situací. V 60. minutě z protiútoku dal hostům naději na obrat Mládek. Jenže posledních třicet minut obrana domácích pracovala dobře a tak zápas skončil výsledkem 2:1 a domácí v tabulce předskočili Načešice.

TJ Sokol Pomezí
Sektretář Z. Stoklásek: Důležité tři body, byli jsme lepší a kdyby jsme proměnili šance, které jsme nedali, nemuseli jsme se v závěru zápasu obávat o výsledek. Pochvala pro brankáře Pecinu a Krajíčka.

M. Pecina [-] - M. Kotouček [-] , .. Zafran [-] , O. Krajíček [-] , M. Roušar [-] (70. J. Svoboda [-] ) - J. Jožák [-] , J. Nespěšný [-] , P. Pořízka [-] , P. Čejka [-] - M. Stýblo [-] , .. Ehrenberger [-] (88. .. Ptáček [-] )

Místo: Pomezí. Počet diváků: 150.