25.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2014-2015

Snadná výhra Chrudimi proti oslabenému Srchu

0

Srch na dnešní zápas do Chrudimi přijel pouze v devíti lidech do pole.

Od první minuty aktivnější Chrudim

Bylo znát, že hostů je na hřišti o dva méně a hned v 5. minutě skŕoval forvard Žalud. Za patnáct minut přidal ještě druhý gól. Hosté když se dostali k míči tak většinou hned přišla ztráta, vůbec je jim nedařilo kombinovat kvůli převaze domácích. Chrudim několikrát selhala v koncovce, jinak by jistě na světelné tabuli svítil větší počet branek. Do kabin tedy za stavu 2:0.

Debakl v druhé půli

Dvougólového Žaluda vystřídal v úvodu druhého poločasu Holík a hned se dostával do šance, ale jeho střelu vyrazil brankář hostů na roh. V 56. minutě na 3:0 přidal Havránek a o chvíli později střídající Holík na 4:0. Přibývajícím vedrem už fotbal ztrácel aktivitu. O slovo v 73. minutě znovu přihlásil Havránek - 5:0. Na konečných 6:0 završil v 85. minutě Holík. Šest branek si tedy rozebraly po dvou Žalud, Havránek a Holík.