--

--

--

0

S cílem prolomit domácí sérii nezdarů se vydalo Litoměřicko. V předešlém zápase dokázalo vyhrát venku ve Štěchovicích, v tomto utkání pak třemi góly srazilo o záchranu bojující rezervu Táborska. Špatný výsledek je to především pro hosty, kteří potřebují každý bod.

V prvním poločase pálili stopeři

Výhrou ve Štěchovicích povzbuzené domácí Litoměřicko vyzvalo rezervu Táborska v očekávání přísunu dalších tří bodů. Během prvního poločasu se očekávání naplňovalo, když dvakrát udeřilo po náletech ze vzduchu, vždy hlavou se prosadily oba stoperské štíty. Nejprve rohový kop z levé strany vrátil ve 39. minutě hlavou před branku Lukáš Šlehofer a do sítě ho zase hlavou dopravil Filip Suchý – 1:0. K radosti asi stovky fanoušků ho o dvě minutky později napodobil opět hlavičkou Štěpán Hanzlík, kterému takřka na brankovou čáru naservíroval míč, jak jinak než hlavou, Lukáš Šlehofer, který se po odehrání balónu bolestivě seznámil se zábradlím za základní čárou, naštěstí bez vážných následků se brzy vrátil zpět do hry – 2:0. Do přestávky domácí výběr velmi nadějné dvougólové vedení udržel.

Během druhé půle si domácí vedení podrželi

Když v 52. minutě duelu s táborským béčkem svojí raketou ze střední vzdálenosti přesně zasáhl cíl Jan Kalaš, jevilo se střetnutí rozhodnuté - 3:0. Vadou na kráse domácí výhry se tak stalo jen pokažené čisté konto, čtvrt hodiny před koncem se podařilo hráčům z jihu Čech korigovat výsledek přesným zásahem Vojtěcha Kostky, což byl zároveň i poslední gól v zápase – 3:1. Domácí výběr tak i bez svého trenéra Boeva vyhrálo druhý zápas v řadě.