15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

Výčapy začaly jaro výhrou nad Lipníkem

23. T. Kuchera , 71. R. Kafka (p.) , 89. T. Matoušek (p.)
0

Výčapy dokázaly třemi góly sestřelit nebezpečného nováčka soutěže Lipník přesvědčivě 3:0

Střelec vedoucí branky Taras Kuchera nedohrál první poločas

Hned první jarní střetnutí dvou týmů z horní poloviny tabulky se ve Výčapech konalo jednak v trochu vypjaté atmosféře, jednak před skvělou diváckou návštěvou. Domácí byli sice již od začátku aktivnějším týmem, ale utkání jako takové tentokrát moc vyložených gólových šancí nepřineslo. Změnu skóre přinesl až nepovedeně zahraný přímý kop Matěje Semeráda ve 23. minutě, po kterém se míč s notnou dávkou štěstí odrazil od zdi k dobře stojícímu Tarasi Kucherovi, který levou nohou pohotově zakončil do protipohybu brankaře -1:0. Hostující tým se do šancí prakticky nedostával, a když už ano, mohl za to vděčit pouze chybám domácí obrany

Domácí přidali dva góly z penalt

Po přestávce a množství střídání se převaha výčapského celku ještě zvýraznila, z čehož domácí vytěžili 2 penalty, které bez větších pochybností proměnili Richard Kafka v 71. minutě a střídající Tomáš Matoušek v 89. minutě, kteří upravili skóre na konečných 3:0 pro domácí.

Sokol Výčapy
Král Martin, vedoucí: Na teprve první jarní kolo jsme podali poměrně dobrý a hlavně bojovný výkon, který nás může do dalších utkání jenom povzbudit. Náš herní projev sice ještě vykazoval řadu nedostatků, přesto musím říct, že na soupeře to s přehledem stačilo.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Domácí vyhráli zaslouženě. My jsme dnes předvedli špatný výkon a někteří hráči mne zklamali svým přístupem v zápase. Takhle se o body nehraje ...

L. Krátký [-] - M. Semerád [-] (34. T. Pecka [-] ) , T. Kuchera [-] (36. T. Matoušek [-] ) , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] (60. L. Kašpárek [-] ) , L. Jeleček [-] , M. Semerád [-] , R. Kafka [-] (72. R. Macek [-] ) , J. Jeleček [-] , V. Nikrmajer [-] , J. Dolák [-]

M. Skoumal [-] - M. Tretera [-] , J. Jonáš [-] , R. Fišer [-] , T. Brabenec [-] , R. Šťáva [-] (87. L. Žák [-] ) , L. Macháček [-] (60. V. Svoboda [-] ) , A. Rohony [-] (84. A. Martenek [-] ) , A. Kisela [-] , V. Krotký [-] (72. J. Procházka [-] ) , T. Pokorný [-]

ŽK: 76. L. Jeleček - 58. J. Jonáš .
Hráči zápasu: L. Jeleček .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - KAŇKA Josef, KUBA Michal.