22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

Rokytnice nadělila Újezdu pět branek

16. J. Herbrych , 31. R. Sochna , 64. J. Syrový , 69. M. Vahila (p.) , 78. J. Syrový - 7. M. Řezáč , 13. R. Durda
0

Po páteční výhře Starče potřebovali rokytničtí fotbalisté porazit Újezd, aby se dostali zpět do čela soutěže. Během chladného odpoledne domácí hráči dokázali otočit nepříznivý stav utkání a porazili svého soupeře 5:2

Újezd se ujal vedení

Již v 7. minutě se radoval tým hostů, když se po autovém vhazování dostal k míči Řezáč a z první usměrnil balón k bližší tyči. O šest minut později Durdova tečovaná střela skončila za zády gólmana Širokého a Újezd vedl 0:2. Rokytnice zabrala a v 31. minutě z rohu vápna vymetl Sochna křížem všechny pavouky v šibenici - 2:1. Domácí si nadále vypracovávali šance, ale žádná neskončila gólem.

Rokytnice vstřelila čtyři branky a otočila zápas

Domácí obléhali újezdské vápno, ale opět ne a ne vstřelit vyrovnávací gól. Vše se změnilo až v 64. minutě, Vahil'a našel volného Syrového, který do prázdné brány vyrovnal. Po pěti minutách už Rokytnice vedla. Sudí Holý nařídil pokutový kop, který Vahil'a s přehledem proměnil. V 78. minutě vsítili domácí další branku po ose Vahil'a - Syrový. První jmenový poslal balón do ulice Syrovému, který ranou o tyč přidal svůj druhý gól v utkání. Rokytničtí hráči byli při chuti a v 88. minutě padl pátý gól. Syrový předložil balón J. Herbrychovi, který ho zaklidil pod břevno. Rokytnice tedy po obratu z 0:2 na 5:2 opět vystřídala na čele tabulky Stařeč.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: To co jsme si řekli před zápasem, jsme dokázali dodržovat jen první poločas. Ten druhý jsme úplně odpadli.