19.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Staňkov chtěl doma bodovat naplno

82. J. Bron , 90. V. Voves - 61. D. Mach
0

Domácí Staňkov se mohl dotáhnout na rozdíl pouhých tří bodů na hostující Horšovský Týn, který na jaře body sbírá pravidelně

Vyrovnané první dějství

Na zápas si našlo cestu 80 diváků a nutno říct, že první poločas jim toho moc nenabídl. Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém bylo minimum faulů, více ze hry měli spíše hosté, ale své šance neproměnili. Domácí Staňkov si také vypracoval několik slibných šancí, ale ani jim se nepodařilo šance přetavit v gól. Nemohoucnost střelců obou týmů tak ukončil až hvizd hlavního rozhodčího, kterým byl Ladislav Fanfule.

V druhém poločase se děly věci

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy s jasným cílem - vstřelit gól a převzít iniciativu v zápase. Vstřelit gól se opravdu povedlo. Konkrétně se prosadil hostující David Mach, pro kterého to byl teprve třetí gól v právě probíhající sezóně. Hosté další šance neproměnili a začli hrát příliš pasivně s vidinou brzkého konce. Minuty jim ubíhaly pomalu, to se nedá říct o domácím Staňkovu, kterému čas opravdu letěl. Domácí se nakonec z tlaku dokázali prosadit, zásluhu na tom měl Jan Bron, který vstřelil svou 7. branku v letošní sezóně. Už už to vypadalo, že hostující Dynamo potvrdí roli remízového krále, hlavně na jaře, když už čtyřikrát rozhodovaly penalty. Proti byl však domácí hrdina Václav Voves, který dokázal skórovat, i když se na hřiště dostal až v 75.minutě. Domácí tak zvládli zápas vyhrát a získávají všechny tři body - 2:1.

FC Dynamo Horšovský Týn
Alena Foistová (věrná fanynka): První poločas byl zcela vyrovnaný. Ve druhé půlce se hosté ujali vedení a bohužel se jim nepodařilo je uhájit, když 8 minut před koncem domácí skórovali. Opět to vypadalo, že rozhodovat budou penalty. Bohužel v poslední minutě horšovskotýnská obrana udělala velkou chybu, a to, když stoper přihrál brankáři, čehož využili domácí a skórovali.